خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش جدید طرح آبرنگی

فرش جدید طرح آبرنگی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش جدید طرح آبرنگی فرش جدید طرح آبرنگی فرش جدید طرح آبرنگی فرش جدید طرح آبرنگی

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

در کنار کف پوش کردن منازل با فرش های ماشینی جهت پوشش و زینت بخشیدن به منازل یکی از مهم ترین مکان های دیگر علاوه بر فرش پذیرایی را می توان فرش اتاق خواب بیان نمود که انتخاب کف پوش مناسب برای آن نیز حائز اهمیت می باشد. انتخاب دسته فرش های مدرن و فانتزی برای این مکان به سبب تراکم گره ایی پایین این دسته از فرش ها که امکان حمل آسان به جهت بحث جابه جایی و شست و شو را به همراه دارد می توان مناسب ترین گزینه انتخابی برای فرش اتاق خواب بیان نمود
در میان انواع دسته های فرش فانتزی یکی از فرش های جدید برای اتاق خواب را می توان فرش جدید طرح آبرنگی بیان نمود که با طراحی زیبا و دلپسند خود توانسته نظر بسیاری از متقاضیان را جلب نماید. به کار رفتن طرح فرش سنتی و ترکیب رنگی مختلف در تولید با تعداد 8 رنگ واقعی و تلفیق آن با طرح های مدرن این نوع از فرش ماشینی را جذاب تر نموده است. تولید این محصول به سبب مساحت های مختلفی که اتاق خواب ها دارا می باشند در ابعاد استاندارد فرش شامل فرش طرح آبرنگی 6 متری ، 9 و 12 متری و ابعاد نامتعارف که به نوعی ابعاد سفارشی محسوب می شوند در فروشگاه کاسیان فرش تولید می گردد که البته تولیدات در ابعاد نا متعارف هزینه های بیشتری را برای خریدار به همراه خواهد داشت.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش جدید برای اتاق خواب
فرش جدید طرح آبرنگی با طیف رنگی تیره یکی از فرش های جدید برای اتاق خواب می باشد که بافت آن به سبب پاخور بالای این نقطه از منزل با ارتفاع نخ خاب حدود 10 میلی مورد بافت قرار می گیرد. همچنین به کار بردن الیاف اکریلیک هیت ست شده به همراه پلی استر علاوه بر بحث کاهش قیمت سبب مقاومت و کیفیت بالای این دسته از فرش ها می گردد که همین موضوع فرش تولیدی با این ویژگی را در دسته بندی فرش های درجه یک قرار می دهد. 

برگشت به بالا