خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش طرح رنگی

فرش طرح رنگی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش طرح رنگی فرش طرح رنگی فرش طرح رنگی فرش طرح رنگی

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

به سبب اهمیت دادن به هارمونیک رنگی در چیدمان دکوراسیون و طراحی داخلی منازل به سبب تنوع رنگی که با مدرنیته شدن امروزه در طیف ملزومات زندگی وجود دارد متقاضیان خرید فرش های ماشینی به دنبال فرش طرح رنگی هستند تا امکان ست نمودن با هر نوع دکوراسیون اعم از دکوراتیو سنتی هم از دکوراتیو مدرن را به همراه داشته باشد. لذا در باب همین موضوع فروشگاه کاسیان فرش در راستای برطرف ساختن این نیاز خریداران در دسته بندی فرش های مدرن و فانتزی با تولید فرش های با تلفیق طرح سنتی و مدرن با طرح های کهنه نما به تولید فرش طرح رنگی با امکان خرید آنلاین فرش طرح رنگی پرداخته اند تا متقاضیان این نوع از فرش ها بتوانند به این نوع از محصول برای کف پوش منازل دست یابند.
زیبایی و کیفیت در این تولیدات به قدری بالاست که انتخاب این نوع از فرش های ماشینی به عنوان فرش عروس توانسته بهترین گزینه برای کف پوش منازل نو عروسان باشد. در بحث کیفیت این نوع از فرش ها می توان به کار بردن الیاف آکریلیک و پلی استر به عنوان نخ خاب و الیاف پنبه و جوت به عنوان نخ پود و بافت با دستگاه به روز شرکت وندویل بلژیک را بیان نمود که منجرب به قرار گیری این محصولات در دسته بندی فرش های درجه یک گشته است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید آنلاین فرش طرح رنگی
فروشگاه کاسیان فرش یکی از مجوعه های تولیدی و عرضه کننده انواع فرش ماشینی در شهر فرش کاشان می باشد که علاوه بر فروش حضوری برای ایجاد دسترسی متقاضیان فرش های ماشینی جدید هم چون فرش طرح رنگی به راه اندازی وب سایت آنلاین این فروشگاه پرداخته است که امکان خرید آنلاین فرش طرح رنگی را به همراه دارد. خرید از این مجموعه علاوه بر ارائه ضمانت اصالت و کیفیت با ارسال رایگان به مشتریان تحویل می گردد.

برگشت به بالا