خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش طرح عتیقه

فرش طرح عتیقه
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش طرح عتیقه فرش طرح عتیقه فرش طرح عتیقه فرش طرح عتیقه

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

فرش طرح عتیقه به سبب علاقه برخی از خریداران به فرش های قدیمی روانه بازار گشت تا کسانی که از لحاظ توان مالی امکان خرید فرش عتیقه با قیمت بالا را ندارند بتوانند به خرید فرش ماشینی طرح عتیقه که از قیمت مناسبی برخوردار است ، بپردازند. بافت این نمونه از فرش های طرح عتیقه که در دسته بندی فرش های مدرن و فانتزی قرار دارد با طراحی فرش کهنه نما تولید می گردد که به نوعی بتواند قدمت و عتیقه بودن یک فرش را نمایش دهد.
بافت این سری از محصولات توسط ماشین آلات بافندگی به روز شرکت وندویل بلژیک با تراکم گره ایی 480 گره در عرض فرش و 1600 گره در طول فرش که سبب می شود تا فرش 480 شانه تراکم 1600 روانه بازار گردد، صورت می گیرد. استفاده از طیف 8 رنگ واقعی به همراه ارتفاع نخ خاب حدود 10 میلی برای ایجاد پاخور مناسب در این محصولات از ویژگی های بافت این دسته از فرش طرح قدیمی می باشد که در باب دوستداران و علاقه مندان به فرش های قدیمی تولید گشته است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش ماشینی طرح عتیقه
دوستداران و علاقه مندان به فرش طرح قدیمی می توانند در زمینه خرید این محصول با قیمت مناسب تولید شده در شهر فرش کاشان از فروشگاه کاسیان فرش دیدن نموده و به این سری از فرش های کهنه نما با طرح های جذاب و طیف رنگ بندی زیبا متناسب با هر نوع دکوراسیون دست یابند. خرید فرش ماشینی طرح عتیقه در فروشگاه کاسیان فرش برای دسترسی آسان به این فرش ها در اقصی نقاط کشور به صورت خرید آنلاین مهیا گشته است تا متقاضیان با صرف کمترین هزینه برای سفر یا صرف زمان بتواند به این محصولات تولیدی با قیمت درب کارخانه دست یابند.

برگشت به بالا