خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش فانتزی نارنجی

فرش فانتزی نارنجی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش فانتزی نارنجی فرش فانتزی نارنجی فرش فانتزی نارنجی فرش فانتزی نارنجی

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

در کنار بحث طیف طراحی که در تولید فرش های ماشینی به آن توجه می گردد موضوعی دیگر که در زمینه انتخاب این نوع از محصولات برای طراحی داخلی منازل بسیار مورد توجه می باشد را می توان رنگ فرش بیان نمود. یکی از طیف رنگ های پر طرفدار در دسته فرش های مدرن را می توان فرش فانتزی نارنجی معرفی نمود که در فروشگاه کاسیان فرش به صورت آنلاین قابل مشاهده می باشد. خرید اینترنتی فرش زمینه نارنجی در این فروشگاه در پی استقبال افراد از این رنگ زمینه و طراحی بی نظیر این فرش در نظر گرفته شده است.
در پی طرح و رنگ فرش استفاده از بهترین متریال بافت از الیاف آکریلیک هیت ست شده با براقیت و درخشندگی که دارا می باشد و ضخامت نازک و ترکیب آن با الیاف پلی استر با ثبات رنگی که برای فرش به همراه دارد به عنوان نخ خاب و الیاف پنبه و جوت به عنوان نخ پود با ایجاد نرمی و استحکام فرش از ویژگی های تولیدی این نوع از محصولات می باشد که در فرشگاه کاسیان فرش به عنوان یکی از بزرگ ترین مجموعه های تولیدی و عرضه کننده در بافت محصولات به کار برده می شود. همین نوع متریال با استفاده از دستگاه های به روز فرش بافی مورد تولید قرار می گیرد را می توان از المان هایی بیان نمود که فرش تولیدی را در دسته فرش های درجه یک قرار می دهد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید اینترنتی فرش زمینه نارنجی
با توجه به مطالب بالا و تقاضا در خرید اینترنتی فرش زمینه نارنجی، فروشگاه کاسیان فرش با عرضه فرش فانتزی نارنجی با ابعاد متعارف و ابعاد نامتعارف با قیمت تولیدی در جهت امکان خرید این محصول برای هموطنانی که به دنبال این دست از محصولات برای هر نوع مساحتی از منزل هستند، سبب گشته تا بتواند به نوعی نبض بازار در این زمینه را در دست گیرد. این فروشگاه فرش در شهر فرش کاشان توانسته علاوه بر عرضه رنگ فرش مطابق با نیاز بازار با عرضه جدیدترین طرح فرش نیز نیاز متقاضیان را برطرف سازد. 

برگشت به بالا