خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش فانتزی رنگی

فرش فانتزی رنگی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش فانتزی رنگی فرش فانتزی رنگی فرش فانتزی رنگی فرش فانتزی رنگی

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

یکی از جدید ترین سبک کف پوش های منازل با توجه به تغییر سبک دکوراسیون که توانسته به نوعی مورد پسند همگان قرار گیرد را می توان فرش فانتزی رنگی معرفی نمود که در متنوع ترین مدل فرش فانتزی در فروشگاه کاسیان فرش قابل مشاهده می باشد. تولید جدیدترین طرح فرش سال 99 در این فروشگاه توسط تیم مجرب طراحی سبب گشته تا طرح های به روز و مطابق با متد و فرهنگ جامعه روانه بازار گردد و نیاز مخاطبان این قبیل از محصولات برطرف شود. به همین منظور خرید فرش رنگی فانتزی یکی از نیاز های امروز بازار فرش شده است.
در راستای تقاضای بالای این نوع از محصولات در کنار طیف رنگی و طرح فرش استفاده از بهترین نوع متریال در باب بحث کیفیت فرش نیز در این فروشگاه مورد توجه قرار گرفته است به طوری که همین موضوع سبب شده تا تولیدات این دسته از فرش های ماشینی در دسته بندی فرش های درجه یک قرار گیرد. استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده به همراه الیاف پلی استر که هم کیفیت بالای محصول و هم قیمت ارزان را در پی دارد به همراه الیاف پنبه و جوت به عنوان نخ پود فرش از ویژگی های تولیدی این محصول در باب کیفیت و قیمت فرش به حساب می آید که در تولید این محصولات به کار برده شده است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش رنگی فانتزی
فروشگاه کاسیان فرش با در نظر داشتن نیاز افراد به همراه متد و فرهنگ روز جامعه در راستای تقاضا برای خرید فرش رنگی فانتزی در کنار بحث تولید این محصولات با در نظر گرفتن شیوه های خرید مستقیم فرش سبب گشته تا امکان دسترسی متقاضیان این محصولات در سرتاسر کشور فراهم گردد. لذا هر خریدار می تواند با هر شیوه که برای آن مقدور می باشد به خرید فرش فانتزی اقدام نماید. خرید از این فروشگاه به شکل مستقیم به صورت خرید حضوری و خرید آنلاین با امکان ارسال رایگان فرش و عرضه محصولات به قیمت درب کارخانه برای خریداران در نظر گرفته شده است.

برگشت به بالا