خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی طرح وینیتج

فرش ماشینی طرح وینیتج
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی طرح وینیتج فرش ماشینی طرح وینیتج فرش ماشینی طرح وینیتج فرش ماشینی طرح وینیتج

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

فروشگاه کاسیان فرش به عنوان یکی از نمایندگی های فروش فرش وینتیج توانسته با تولید و عرضه جدیدترین فرش ماشینی طرح وینتیج به نوعی بازار فرش در این زمینه را در دست گیرد لذا همین موضوع تقاضا در خرید فرش کهنه نما را به سمت این فروشگاه کشانده است. امکان مشاهده عکس فرش وینتیج به همراه بررسی قیمت و خرید فرش در این فروشگاه به صورت آنلاین در نظر گرفته شده است تا تمامی متقاضیان این دست از محصولات بتوانند به خریداری این محصولات اقدام نمایند.
فرش ماشینی طرح وینتیج در این فروشگاه با تراکم گره ایی برابر با 480 و 1600 گره در راستای عرضی و طولی فرش مورد بافت قرار می گیرد تا این دسته از فرش های ماشینی فانتزی بتوانند به راحتی قابل حمل و شست و شو باشد زیرا انتخاب این قبیل از فرش ها برای مکان هایی هم چون فرش اتاق خواب که از تردد بالایی برخوردار است سبب می گردد تا این دست از فرش های ماشینی بیشتر در معرض آلودگی قرار گیرد. به کار بردن طیف های رنگی برابر با 8 رنگ با طرح کهنه نما که به وسیله عمل دواشور برای عتیقه نشان دادن فرش به کار می رود را نیز می توان از دیگر ویژگی های طراحی فرش وینتیج بیان نمود که در این فروشگاه با بهترین متریال و دستگاه ها مورد بافت قرار می گیرد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

نمایندگی فرش وینتیج
یکی از مسائل مهم در زمینه خرید از نمایندگی فرش وینتج برای متقاضیان این دسته از فرش های ماشینی مدرن و فانتزی بررسی قیمت و خرید فرش کهنه نما می باشد که در فروشگاه کاسیان فرش در بحث خرید به شیوه خرید مستقیم با امکان خرید حضوری و آنلاین و در بحث قیمت به سبب دسترسی و امکان خرید این محصول برای هر قشر از جامعه و به دلیل عرضه مستقیم فرش بدون حضور واسطه قیمت در نظر گرفته شده برای این دست از فرش های ماشینی، قیمت درب کارخانه می باشد.

برگشت به بالا