خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

قالی فانتزی سنتی

قالی فانتزی سنتی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
قالی فانتزی سنتی قالی فانتزی سنتی قالی فانتزی سنتی قالی فانتزی سنتی

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

امروزه طرفداران فرش های فانتزی به دنبال آن دسته از فرش هایی هستند که در تولید آن از طرح های اصیل ایرانی و سنتی استفاده گردد که هم امکان انتخاب آن برای دکوراتیو مدرن و هم برای دکوراتیو سنتی میسر باشد. در این زمینه فروشگاه کاسیان فرش به عنوان یکی از تولید کننده های شهر فرش کاشان دست به تولید قالی فانتزی سنتی با رنگ زمینه ایی سرمه ای زده است که انتخاب آن را برای هر نوع دکوراسیون مناسب می باشد.   
فروش فرش های ماشینی سنتی و فانتزی در این فروشگاه با بافت با بهترین نوع الیاف شامل نخ خاب آکریلیک هیت ست شده به همراه پلی استر و نخ پود برابر با پنبه و جوت صورت می گیرد که سبب می شود تا فرش تولیدی در دسته فرش های درجه یک قرار گیرد. استفاده از بهترین نوع دستگاه فرش بافی نیز در این محصولات سبب می گردد تا علاوه بر بحث کیفیت در بحث قیمت نیز تاثیر گذار باشد. استفاده از  طرح های جدید و به روز با حفظ طرح های اصیل فرش ایرانی برای انتخاب با هر نوع دکوراسیون در مرکز فروش فرش مدرن کاسیان فرش به صورت مستقیم برای فروش عرضه می گردد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش فرش های ماشینی سنتی و فانتزی
فروشگاه کاسیان فرش در راستای فروش فرش های ماشینی سنتی و فانتزی برای خریداران در عرضه محصولات خود شیوه مستقیم را در نظر گرفته است که سبب می گردد تا واسطه های در مسئله فروش حذف شده و در نتیجه قیمت تولیدی برای محصولات در نظر گرفته شود. این شیوه فروش که به صورت آنلاین و حضوری مهیا می باشد سبب شده تا امکان خرید این محصولات برای تمامی هموطنان امکان پذیر شود. یکی از امتیازاتی که این فروشگاه در جلب رضایت مشتریان خود در نظر گرفته است ارسال رایگان فرش به سراسر کشور می باشد.

برگشت به بالا