خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش مدرن برای پذیرایی

فرش مدرن برای پذیرایی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش مدرن برای پذیرایی فرش مدرن برای پذیرایی فرش مدرن برای پذیرایی فرش مدرن برای پذیرایی

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

مدرنیته شدن دکوراسیون داخلی هر منزل با توجه به متد روز در جامعه سبب گشته تا انتخاب کف پوش مناسب منازل را تحت تاثیر قرار دهد به طوری که امرزوه بیشترین تقاضا به سمت خرید فرش مدرن برای پذیرایی می باشد. انتخاب فرش مدرن با توجه به دکوراتیو فانتزی منازل باید با توجه به هارمونیک رنگی دکوراسیون از جمله پرده و مبلمان انتخاب گردد که در دسته فرش های فانتزی مناسب برای پذیرایی به سبب به کار رفتن طیف های رنگی متنوع این امکان هماهنگی به راحتی صورت می پذیرد.
از مدل جدید فرش مدرن و فانتزی پذیرایی تولید شده در فروشگاه کاسیان فرش می توان به فرش فانتزی سفید طلایی اشاره نمود که زیباترین نوع دکوراتیو را برای شما پدید می آورد. انتخاب این نوع محصول برای منازل شما با ابعاد متنوع و مختلف موجود در بازار تولید می گردد که همین موضوع انتخاب فرش با سایز دلخواه متناسب با کف پوش نمودن منازل را برای شما به همراه دارد. به کار بردن بهترین نوع متریال بافت این نوع از فرش های مدرن و فاتتزی که سبب گشته تا دسته فرش های ماشینی در رده بندی فرش های درجه یک قرار بگیرد را می توانید با قیمت مناسب به سبب عرضه مستقیم فرش از فروشگاه کاسیان فرش تهیه نمایید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

مدل جدید فرش مدرن و فانتزی پذیرایی
فروشگاه کاسیان فرش با در نظر گرفتن متد روز جامعه و در نظر داشتن سلیقه و نیاز متقاضیان این نوع از محصولات با تولید جدیدترین نوع فرش های فانتزی سبب گشته تا به عنوان یکی از فروشگاه های نمایندگی فرش فانتزی شناخته شود و با عرضه مدل جدید فرش مدرن و فانتزی پذیرایی بتواند سلیقه مخاطبان هدف خود را پوشش دهد. عرضه مستقیم فرش در این فروشگاه برای خریداران بدون حضور واسطه که قیمت تولیدی فرش را به همراه دارد به صورت حضوری و آنلاین فراهم می باشد.

برگشت به بالا