خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش مدل ورساچ

فرش مدل ورساچ
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش مدل ورساچ فرش مدل ورساچ فرش مدل ورساچ فرش مدل ورساچ

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

فرش مدل ورساچ یکی از جدیدترین طرح های فرش ماشینی شهر فرش کاشان می باشد که به سبب تنوع تولید فرش فانتزی در طرح های سنتی و مدرنیته روانه بازار گشته است. این طرح فرش برای دوستداران و علاقه مندان به دسته فرش های ماشینی با طرح شلوغ و رنگ تیره و طرح خاص با رنگ فرش مشکی روانه بازار گشته است و برای منازل بزرگ که از نور خوبی نیز برخورداند انتخاب آن می تواند بهترین گزینه برای پوشش باشد.
خرید فرش ورساچه کاشان از فروشگاه کاسیان فرش به شکل حضوری و آنلاین مهیا گشته است تا متقاضیان این محصول که به دنبال خرید فرش سبک هستند تا هم برای حمل و جابه جایی راحت باشند و هم در شست و شو بتوان به راحتی اقدام کنند می توانند این دسته از فرش فانتزی بافته شده با تعداد شانه 480 و تراکم 1600 را مورد خریداری قرار دهند. به کار بردن الیاف آکریلیک که به صورت هیت ست در آمده و مقاومت بالایی را برای فرش به همراه دارد را با ترکیب با الیاف پلی استر برای افزایش استحکام فرش مورد استفاده قرار می دهند و همین موضوع انتخاب فرش را در دسته فرش های مقاوم و با کیفیت قرار می دهد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش ورساچه کاشان
خرید فرش ورساچه کاشان یکی از جدیدترین مدل فرش مدرن و فانتزی در فروشگاه کاسیان فرش با رنگ زمینه فرش مشکی به صورت حضوری و آنلاین با قیمت درب کارخانه مهیا می باشد تا متقاضیان خرید فرش خاص بتوانند به این نوع از محصول در ابعاد مختلف دست یابند. خرید از این مجموعه با ارائه گارانتی و ضمانت برای فرش ماشینی به صورت کتبی به متقاضیان ارائه می گردد.

برگشت به بالا