خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش فرهی طرح ورساچه

فرش فرهی طرح ورساچه
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش فرهی طرح ورساچه فرش فرهی طرح ورساچه فرش فرهی طرح ورساچه فرش فرهی طرح ورساچه

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

فرش فرهی طرح ورساچه یکی از طرح های تولیدی توسط شرکت فرهی می باشد که به سبب برند بودن قیمت بالایی را نسبت به دیگر فروشگاه های فرش به همراه دارد. همین موضوع و استقبال از فرش مدل ورساچ سبب گشت تا تولید کنندگان شهر فرش کاشان را بر این دارد تا هم در راستای بحث رقابت و هم در راستای تامین نیاز خریداران در جهت خرید و قیمت فرش مدل ورساچ این محصول را با قیمت درب کارخانه در اختیار خریداران قرار دهند.
فروشگاه کاسیان فرش یکی از این فروشگاه ها می باشد که در زمینه تولید و طرح جدید این محصول در دسته بندی فرش های مدرن و فانتزی، فرش طرح ورساچ را در طیف رنگ زمنیه ایی متنوع هم چون فرش فانتزی قهوه ای به بازار روانه می نماید. تولید این محصول در این فروشگاه در ابعاد استاندارد فرش به همراه ابعاد نامتعارف تولید می گردد تا هر خریدار با هر مساحتی از منزل بتواند به خرید این محصول اقدام نماید. به کار بردن ترکیب الیاف آکریلیک و پلی استر به عنوان نخ خاب و الیاف پنبه و جوت به عنوان نخ پود در این محصول سبب گشته تا علاوه بر کیفیت بالای این فرش قیمت محصول نیز قیمتی نازل نسبت به دیگر فرش های بافته شده تنها با الیاف آکریلیک باشد.  همچنین نحوه فروش مستقیم فرش در این فروشگاه را می توان از دلایل عرضه فرش به قیمت درب کارخانه بیان نمود.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

قیمت فرش مدل ورساچ
با توجه به آنچه در بالا بیان شد برای خرید فرش مدل ورساچ با قیمت مناسب می توانید به جای خرید فرش فرهی طرح ورساچه از فرش های تولیدی فروشگاه کاسیان فرش با این طرح و مدل فرش خریداری نمایید. زیرا فروش مستقیم در این فروشگاه که حذف واسطه و دلالان را به همراه دارد در بحث کاهش هزینه و قیمت فرش ماشینی تاثیر می گذارد و همین مطلب قیمت تولیدی را برای عرضه فرش به همراه دارد و همین موضوع را می توان در کنار سایر المان های به کار رفته در تولید فرش از دلایل قیمت فرش مدل ورساچ در این فروشگاه بیان نمود.

برگشت به بالا