خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش مدرن برای آشپزخانه

فرش مدرن برای آشپزخانه
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش مدرن برای آشپزخانه فرش مدرن برای آشپزخانه فرش مدرن برای آشپزخانه فرش مدرن برای آشپزخانه

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

امروزه به عنوان خرید فرش برای آشپزخانه برای داشتن دکوراسیون داخلی جذاب و زیبا برای این مکان علاوه بر کابینت ها استفاده از کف پوش مناسب نیز می تواند در این طراحی دکوراسیون جذاببت بیشتری را ایجاد نماید. لذا در باب انتخاب فرش ماشینی مناسب برای این فضا بهترین گزینه در این راستا را می توان دیدن مدل فرش آشپزخانه با طرح های مدرن و فانتزی برای این مکان بیان نمود.
فروشگاه کاسیان فرش یکی از تولید کننده و عرضه کننده های انواع فرش ماشینی می باشد که در این زمینه نیز برای متقاضیان فرش مدرن برای آشپزخانه تولیدات جدید را روانه بازار نموده است. از ویژگی های این نوع از محصولات در این فروشگاه در وهله اول می توان به تعداد شانه و تراکم پایین محصولات اشاره نمود که سبب می شود تا امکان جابه جایی آسان به همراه امکان شستشوی راحت را فراهم آورد. لذا در باب این موضوع که محیط آشپزخانه محیطی آلوده می باشد و نیاز به شستن فرش را نسبت به دیگر مکان ها بیشتر کرده است سبب گشته تا این محصولات با این ویژگی تولید شوند. همچنین به سبب تکرر شستشو و پاخور بالا در این نوع از فرش های ماشینی امکان از بین رفتن فرش بالا می باشد و همین مطلب سبب گشته تا تراکم پایین گره ایی این محصولات که مقدار کمتری از الیاف را مصرف می نماید قیمت مناسب تری را برای این دست از فرش های ماشینی مناسب آشپزخانه پدید آورد که در صورت تعویض زود هنگام آن در بحث بودجه و هزینه خریداران متضرر نشوند. 

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

مدل فرش آشپزخانه با طرح های مدرن و فانتزی
برای مشاهده عکس فرش مدرن و فانتزی در فروشگاه کاسیان فرش برای انتخاب مدل فرش آشپزخانه با طرح های مدرن و فانتزی می توانید از وب سایت آنلاین کاسیان فرش دیدن نمایید و بر اساس سلیقه و مقایسه محصولات تولیدی این فروشگاه با دیگر فروشگاه ها و توجه به بحث دکوارتیو و هارمونی رنگ منازل به انتخابی درخور در این زمینه دست یابید. امکان خرید حضوری و آنلاین در این مجموعه برای خریداران مدل فرش آشپزخانه با ارسال رایگان فرش در نظر گرفته شده است.

برگشت به بالا