خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش فانتزی سنتی

فرش فانتزی سنتی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش فانتزی سنتی فرش فانتزی سنتی فرش فانتزی سنتی فرش فانتزی سنتی

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

در باب سلیقه افراد در خرید فرش های فانتزی که دارای دکوراسیون کلاسیک و سنتی هستند این بار فروشگاه کاسیان فرش در دسته تولیدات خود در بخش فرش های فانتزی و مدرن از طرح های سنتی نیز بهره گرفته است تا نیاز متقاضیان این نوع از محصولات را برطرف سازد و این امکان را فراهم نماید تا متقاضیان فرش فانتزی سنتی بتوانند برای دکوراسیون های کلاسیک خود از این محصول استفاده نمایند. لذا در باب تهیه این نوع محصول خرید اینترنتی فرش سنتی ماشینی با بهترین قیمت را فراهم نموده است.
در کنار به کار گیری طرح سنتی در دسته فرش های فانتزی استفاده از پالت 8 رنگ در تولید این محصول و رنگ زمینه ایی که به صورت کهنه نما و آبرنگی می باشد از ویژگی های این محصول بوده که استفاده از آن را در دکوراتیو سنتی جذاب می نماید. در بافت این نوع از محصولات در کنار این تعداد پالت رنگی از تراکم گره ایی برابر با 480 و 1600 استفاده می نمایند که سبب شده تا فرش 480 شانه تراکم 1600 روانه بازار گردد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید اینترنتی فرش سنتی ماشینی با بهترین قیمت
فروشگاه کاسیان فرش در باب ارائه محصولات خود با قیمت مناسب در عین برخورداری از کیفیت بالا عرضه محصولات را به صورت فروش فرش بدون حضور واسطه در نظر گرفته است که هم به شیوه حضوری و هم به شیوه آنلاین امکان پذیر می باشد. همین امر سبب شده تا قیمت مناسب و درب کارخانه برای ارائه محصولات به خریداران صورت گیرد. خرید اینترنتی فرش سنتی ماشینی با بهترین قیمت نیز به همین منظور در این فروشگاه مهیا گشته است.

برگشت به بالا