خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش فانتزی طرح خشتی

فرش فانتزی طرح خشتی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش فانتزی طرح خشتی فرش فانتزی طرح خشتی فرش فانتزی طرح خشتی فرش فانتزی طرح خشتی

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

یکی از طرح های اصیل و پر طرفدار فرش های ماشینی که به نوعی از طرح های فرش بدون ترنج می باشد را می توان فرش طرح خشتی معرفی نمود. تقاضای بالای خرید این محصول سبب گشت تا تولید کنندگان را بر این دارد تا از این طرح فرش در تولید فرش های مدرن و فانتزی نیز بهره ببرند. به همین لحاظ فرش فانتزی طرح خشتی توسط تولید کنندگان حرفه ای در این زمینه تولید و روانه بازار گشت.
در معرفی یکی از فروشگاه های فرش تولید کننده این محصول می توان فروشگاه کاسیان فرش در شهر کاشان را بیان نمود که با تولید این طرح فرش فانتزی توانسته نظر و سلیقه بسیاری از مخاطبان را پوشش دهد.
به کار گیری خشت گونه های این فرش که به شکل مربع یا مستطیل می باشد و در هر کدام یک از این اشکال طرح های خاصی قرار می گیرد خود هم به سنتی بودن فرش و هم به سبب به کار گیری طرح های کهنه نما در این محصول به عنوان فرش مدرن قابل استفاده می باشد. در باب خرید فرش فانتزی ماشینی طرح خشتی با توجه به بیانات بالا می توانید از فروشگاه کاسیان فرش به شکل مستقیم اقدام به خرید نمایید و به محصول خریداری شده با ضمانت نامه کتبی و ارسال رایگان فرش دست یابید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش فانتزی ماشینی طرح خشتی
به سبب علاقه به طرح فرش خشتی هم در دسته فرش های ماشینی سنتی و هم فرش های فانتزی، فروشگاه کاسیان فرش به تولید این محصول در هر دو دسته بندی پرداخته است. همین مطلب در راستای خرید این محصول توانسته نظر مخاطبان را جلب نماید. به همین منظور خرید فرش فانتزی ماشینی طرح خشتی با توجه به تغییر سبک دکوراسیون به سمت مدرنیته شدن در این فروشگاه امکان پذیر گشته است که هم به شکل حضوری و هم به صورت آنلاین می توان به این محصولات دست یافت. دلیل فروش مستقیم این محصولات که به عرضه فرش به قیمت درب کارخانه می پردازد را می توان نبود واسطه در بحث فروش بیان نمود.

برگشت به بالا