خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

جدیدترین مدل فرش عروس فانتزی

جدیدترین مدل فرش عروس فانتزی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
جدیدترین مدل فرش عروس فانتزی جدیدترین مدل فرش عروس فانتزی جدیدترین مدل فرش عروس فانتزی جدیدترین مدل فرش عروس فانتزی

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

فرش به عنوان یکی از ملزومات اساسی در هر منزل می توان هر فضایی از منزل را پوشش دهد و در کنار پوشانندگی آن به عنوان زینت دادن به منازل مورد استفاده قرار گیرد. لذا انتخاب جدید ترین مدل فرش به همراه طرح های به روز یکی از مسائل مهمی است که در بحث خرید اهمیت پیدا می نماید. این موضوع در خرید فرش جهیزیه عروس بیشتر مورد توجه قرار می گیرد و افراد برای انتخاب فرش جهیزیه بیشترین وسواس را به خرج می دهند. در زمینه انتخاب و خرید فرش فانتزی برای اتاق خواب عروس به سبب مدرنتیه شدن شیوه زندگی ها بیشترین تقاضا به سمت خرید جدیدترین مدل فرش عروس فانتزی می باشد که امکان تولید و عرضه آن در فروشگاه کاسیان فرش سبب گشته تا دست تمامی خریداران در سرتاسر کشور را برای خرید این نوع از محصولات باز نگه دارد.
فروش مستقیم به همراه قیمت درب کارخانه که برای محصولات در نظر گرفته می شود از ویژگی هایی است که در کنار طرح و رنگ جدید فرش و کیفیت بالای آن توانسته یک فرش ایده ال را برای خرید در اختیار هموطنان قرار دهد. لذا متقاضیان خرید یک چینین محصولی می توانند از فروشگاه آنلاین کاسیان فرش دیدن نموده و با مقایسه قیمت و طرح ورنگ فرش نسبت به دیگر فروشگاه ها به انتخابی درخور متناسب با بودجه خود دست یابند. در باب کیفیت فرش های تولیدی این فروشگاه عرضه گارانتی یکی از ویژگی های در نظر گرفته شده از سوی این مرکز فروش فرش می باشد که در باب جلب اعتماد خریداران در نظر گرفته شده است.  

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش فانتزی برای اتاق خواب عروس
فروشگاه کاسیان فرش در باب عرضه فرش فانتزی برای اتاق خواب عروس به سبب تغییر متراز و مساحت منزل تولید این نوع از سایز فرش را در ابعاد مختلف امکان پذیر ساخته تا هر خریدار با توجه به متراژ منازل و توجه به راهنمای خرید فرش برای اتاق خواب بتواند به بهترین فرش ماشینی دست یابد. این فروشگاه در کنار تولید فرش در ابعاد استاندارد بع ابعاد نامتعارف نیز در تولید دست زده است که سبب گشته تا هر خریدار بتواند به راحتی به فرش مورد پسند خود در سایز دلخواه دست یابد.

برگشت به بالا