خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش فانتزی ایرانی

فرش فانتزی ایرانی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش فانتزی ایرانی فرش فانتزی ایرانی فرش فانتزی ایرانی فرش فانتزی ایرانی

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

در بافت و تولید فرش های فانتزی در باب پوشش هر سلیقه و فرهنگ برای خرید این نوع از محصولات فروشگاه کاسیان فرش در تولید این قبیل از فرش های فانتزی و مدرن خود از متنوع ترین مدل و طرح های فرش بهره گرفته است و به تولید فرش فانتزی در انواع طرح های مختلف دست زده است. یکی از این مدل فرش ها را می توان فرش فانتزی ایرانی معرفی نمود که به سبب حفظ طرح های اصیل ایرانی در بافت فرش ماشینی در طراحی و تولید فرش فانتزی استفاده شده است.
برای مشاهده متنوع ترین طرح فرش های فانتزی ایرانی می توانید از فروشگاه آنلاین کاسیان فرش دیدن نموده و بر اساس نوع دکوراسیون و سبک فرهنگ و سلیقه به انتخابی درخور دست یابید. در باب قیمت ارزان این نوع از محصولات می توان در کنار بحث فروش مستقیم که امکان خرید حضوری و آنلاین را در بردارد به بحث نوع جنس الیاف ترکیبی این نوع از فرش های فانتزی اشاره نمود. ترکیب الیاف آکریلیک هیت ست شده با الیاف پلی استر به عنوان نخ خاب و الیاف پنبه و جوت به عنوان نخ پود به همراه تراکم گره ایی بافت این محصولات که برابر با 480 شانه و تراکم 1600 می باشد سبب می گردد تا مقدار الیاف مصرفی کمتر و در نتیجه تمامی این عوامل در بحث قیمت فرش فانتزی ایرانی تاثیر گذار باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

طرح فرش های فانتزی ایرانی
در باب برطرف ساختن هر نوع نیاز متقاضیان در خرید فرش ماشینی فانتزی این بار فروشگاه کاسیان فرش در کنار استفاده از طرح های متنوع در تولید این دسته از محصولات به استفاده از طرح های اصیل ایرانی در بافت فرش فانتزی اقدام نموده است تا کسانی که به دنبال فرش فانتزی با طرح اصیل ایرانی هستند نیز بتوانند به این نوع از محصولات برای دکوراسیون خود دست یابند. برای مشاهده عکس فرش فانتزی ایرانی در طرح های مختلف می توانید به صورت آنلاین از محصولات کاسیان فرش دیدن نمایید.

برگشت به بالا