خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش لوکس مدرن

فرش لوکس مدرن
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش لوکس مدرن فرش لوکس مدرن فرش لوکس مدرن فرش لوکس مدرن

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

در انتخاب فرش ماشینی به عنوان کف پوش منازل یکی از دسته فرش های ماشینی که می تواند مورد پسند همگان قرار گیرد و زیبایی دو چندانی را به منزل شما بدهد را می توان فرش لوکس مدرن معرفی نمود که با زیبایی خود می تواند فضایی مبهوت کننده را برای شما فراهم آورد. برای مشاهده فرش لوکس مدرن در جدیدترین طرح و رنگ می توانید فروشگاه آنلاین کاسیان فرش را برای مشاهده عکس فرش لوکس و مدرن انتخاب نمایید و بر اساس سلیقه و نوع چینش دکوراتیو منازل به بهترین فرش ماشینی دست یابید.
خرید فرش مدرن لوکس در این فروشگاه فرش به صورت آنلاین و حضوری مهیا می باشد تا تمامی هموطنان در سرتاسر کشور بتوانند به این نوع محصولات درجه یک شهر فرش کاشان دست یابند. در باب ویژگی های این نوع از فرش مدرن لوکس می توان به تعداد شانه برابر با 480 و تراکم 1600 اشاره نمود که یک فرش با وزن سبک و قابلیت حمل آسان را برای خریداران به همراه دارد، اشاره نمود که در باب تثبیت وزن قالی در حد مشخص ارتفاع نخ خاب آن را در حدود 10 میلی در نظر گرفته اند. استفاده از بهترین نوع جنس الیاف در بافت فرش و دستگاه فرش بافی به روز نیز از مشخصات فنی و کیفی این فرش به حساب می رود که محصول تولیدی را در دسته بندی فرش های با کیفیت ممتاز قرار می دهد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش مدرن لوکس
فروشگاه کاسیان فرش به عنوان یکی از مجموعه های تولید کننده و عرضه کننده انواع فرش ماشینی علی الخصوص فرش های مدرن و فانتزی در زمینه خرید فرش مدرن لوکس برای خریداران امکان خرید از فروشگاه خود به شکل مستقیم به دو شیوه حضوری و غیر حضوری را مهیا نموده است که به سبب فروش مستقیم و نبود واسطه در فروش قیمت در نظر گرفته شده برای این محصولات قیمت درب کارخانه می باشد که به نوعی در بحث خرید برای متقاضیان با کمترین هزینه به همراه خواهد بود.

برگشت به بالا