خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش مدرن نارنجی

فرش مدرن نارنجی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش مدرن نارنجی فرش مدرن نارنجی فرش مدرن نارنجی فرش مدرن نارنجی

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

اگر در انتخاب فرش ماشینی به دنبال آن دسته از رنگ هایی از فرش هستید تا هم زیبایی منازل را دو چندان نماید و هم شما را به عنوان یک فرد خاص و منحصر به فرد معرفی کند می توانید فرش مدرن نارنجی را انتخاب نمایید تا با طیف رنگی گرم این نوع فرش بتوانید شور و نشاط منازل خود را دو چندان کنید. استفاده از این طیف رنگ با هماهنگ شدن با رنگ های خنثی و روشن می تواند بهترین طراحی دیزاین داخلی را برای شما فراهم آورد. برای مشاهده جدیدترین طرح فرش مدرن نارنجی پیشنهاد می شود از فروشگاه کاسیان فرش دیدن نموده و از دسته فرش های مدرن و فانتزی مناسب برای انتخاب در هر نوع دکوراسیون اعم از سنتی گرفته تا مدرن دیدن نمایید و به خرید فرش اقدام کنید.
قیمت و خرید فرش مدرن نارنجی در این فروشگاه علاوه بر شکل حضوری به صورت مشاهده در وب سایت آنلاین کاسیان فرش نیز مهیا می باشد تا خریداران قبل از تهیه این محصول بتوانند به راحتی به مشاهده عکس فرش فانتزی و مقایسه آن با دیگر طرح های فرش به همراه بررسی قیمت آن پرداخته و با اطلاعاتی کامل به خرید این محصول و انتخاب آن بپردازند.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

قیمت و خرید فرش مدرن نارنجی
فروشگاه کاسیان فرش به عنوان یکی از بزرگ ترین تولید کننده های شهر فرش کاشان با سابقه ایی درخشان در فعالیت در این عرصه توانسته با متد روز جامعه و نیاز خریداران به تولید بهترین نوع فرش ماشینی اعم از فرش های مدرن و فانتزی گرفته تا فرش های سنتی بپردازد و نیاز مخاطبان در زمینه متنوع ترین طرح و رنگ را برطرف سازد. لذا در باب این موضوع اقدام به تولید فرش مدرن فانتزی با رنگ زمینه نارنجی با امکان بررسی قیمت و خرید فرش مدرن فانتزی نارنجی نموده است تا متقاضیان بتواند به این نوع رنگ گرم و شاد در دسته بندی فرش دست یابند. در زمینه قیمت نیز می توان قیمت نهایی فروش این نوع از محصولات را قیمت درب کارخانه بیان نمود که به سبب حذف سود واسطه ها برای خریداران در نظر گرفته اند.

برگشت به بالا