خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش وینتیج زمینه دودی کرم

فرش وینتیج زمینه دودی کرم
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش وینتیج زمینه دودی کرم فرش وینتیج زمینه دودی کرم فرش وینتیج زمینه دودی کرم فرش وینتیج زمینه دودی کرم

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

امروزه کاشان به سبب قدمت و محبوبیت در زمینه تولید فرش از دستبافت گرفته تا فرش های ماشینی از طرح های سنتی تا مدرن به عنوان شهر فرش نام گرفته است و همین موضوع سبب گشته تا خرید فرش از این شهر بیشترین تقاضا را داشته باشد. لذا در زمینه یکی از دسته های پر فروش فرش ماشینی با نام فرش های مدرن و فانتزی که امروزه با توجه به متد جامعه بیشتر مورد تقاضا می باشد خرید فرش وینیتج شهر فرش بیشترین تقاضا را دارا می باشد.
در باب خرید طرح های جدید فرش وینتیج از شهر فرش کاشان می توانید در بین تعدد کارخانجات فرش بافی به خرید و انتخاب فرش از فروشگاه کاسیان فرش یکی از مجموعه های با سابقه در زمینه تولید و عرضه انواع فرش های ماشینی مراجعه نمایید و به انتخاب کف پوش مورد نظر خود بپردازید. در معرفی یکی از نمونه طرح های تولیدی فرش مدرن در این فروشگاه که از جدیدترین طراحی ها برخوردار است می توان به فرش وینتیج زمینه دودی کرم اشاره نمود که امکان هماهنگی با هر نوع هارمونیک رنگ در دکوراتیو مدرن را دارا می باشد.
بافت این نوع از فرش های وینتیج که با تراکم 480 و 1600 در راستای عرضی و طولی بافته می شود با بهترین نوع الیاف شامل نخ خاب آکریلیک هیت ست شده به همراه پلی استر و نخ پود پنبه و جوت مورد بافت قرار می گیرد که فرش تولیدی را از لحاظ کیفیت در دسته بندی فرش های درجه یک قرار می دهد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش وینیتج شهر فرش
برای خرید فرش وینتیج شهر فرش می توانید از فروشگاه کاسیان فرش به صورت مستقیم به دو شیوه حضوری و آنلاین دیدن نمایید و بر اساس تنوع طرح و رنگ فرش های مدرن و فانتزی به انتخاب فرش مطابق با سلیقه خود بپردازید. خرید فرش این مجموعه با ارسال رایگان فرش و ارائه ضمانت کتبی در باب کیفیت به همراه می باشد تا خریداران با اطمینان کامل بتوانند به خرید از این مجموعه اقدام نمایند. البته مبحث دیگر مورد توجه در این فروشگاه بحث قیمت تولیدی در نظر گرفته شده برای فرش ها می باشد که در باب امکان خرید برای تمامی هموطنان مهیا شده است.  

برگشت به بالا