خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش فانتزی اتاق خواب عروس

فرش فانتزی اتاق خواب عروس
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش فانتزی اتاق خواب عروس فرش فانتزی اتاق خواب عروس فرش فانتزی اتاق خواب عروس فرش فانتزی اتاق خواب عروس

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

یکی از مهمترین نکات خرید فرش برای عروس توجه به مکان استفاده از فرش در منزل می باشد. همان طور که انتخاب فرش پذیرایی و آشپزخانه حائز اهمیت است به همان قدر انتخاب فرش برای اتاق خواب عروس نیز از اهمیت برخوردار است. لذا در انتخاب این نوع فرش باید به مدل طرح و رنگ پرده، سرویس خواب و ... توجه نمود. البته قبل از این مبحث این موضوع را باید در نظر داشته باشید که در اتاق خواب ایجاد فضایی فانتزی بهتر از انتخاب طرح سنتی می باشد و این خود در انتخاب فرش اتاق خواب تاثیر دارد. با توجه به این موضوع توصیه می گردد که برای خرید فرش برای اتاق خواب عروس به انتخاب فرش فانتزی اتاق خواب عروس بپردازیدکه برای این کار می توانید از مجموعه فرش های مدرن و فانتزی جدید، فروشگاه کاسیان فرش دیدن نموده و به خرید فرش با ابعاد مختلف از ابعاد استاندارد گرفته تا ابعاد سفارشی اقدام نمایید. 
یکی از مباحث مهم در زمینه این انتخاب بحث بررسی قیمت فرش فانتزی اتاق خواب عروس می باشد که در فروشگاه کاسیان فرش به سبب ایجاد امکان خرید برای هر قشر از جامعه و فروش به شکل مستقیم بدون حضور واسطه این محصولات به قیمت درب کارخانه عرضه می گردد. البته قیمت ارزان در این فروشگاه به سبب این عوامل دلیل بر بی کیفیتی فرش های تولیدی نمی باشد و بلکه برای تولید فرش از بهترین دستگاه فرش بافی  CRP 92 و بهترین نوع الیاف آکریلیک و پنبه استفاده می نمایند که فرش تولیدی را در دسته بندی فرش های درجه یک قرار می دهد.  

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

قیمت فرش فانتزی اتاق خواب عروس
برای مشاهده قیمت فرش فانتزی اتاق خواب عروس می توانید در فروشگاه آنلاین کاسیان فرش با امکان مشاهده انواع عکس فرش مدرن و فانتزی در طرح و رنگ بندی های مختلف به بررسی این موضوع پرداخته و با قیاس با دیگر فروشگاه ها از لحاظ قیمت به فرش ارزان قیمت و با کیفیت دست یابید. خرید فرش از این مجموعه که به صورت حضوری و غیر حضوری مهیا می باشد با ارسال رایگان به مشتریان همراه می باشد.

برگشت به بالا