خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

جدیدترین فرش ماشینی مدرن کاشان

جدیدترین فرش ماشینی مدرن کاشان
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
جدیدترین فرش ماشینی مدرن کاشان جدیدترین فرش ماشینی مدرن کاشان جدیدترین فرش ماشینی مدرن کاشان

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
33-012-13
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

مدرنیته شدن سبک دکوراسیون ها سبب شده است تا محصولات جدید در کارخانجات فرش بافی تولید و وارد بازار گردد که بتوان از آن در دکوراسیون های مدرن امروزی استفاده نمود . خرید جدیدترین فرش ماشینی مدرن توسط خریداران نیز به همین دلیل صورت می پذیرد . تولید فرش های ماشینی در کارخانه فرش کاسیان با بهترین کیفیت و جدیدترین فرش ماشینی مدرن کاشان با طرح های متنوع صورت می پذیرد . این شرکت با در نظر گرفتن جلب رضایت مشتری با سلیقه های مختلف ، به تولید انواع فرش ماشینی کلاسیک و مدرن پرداخته است .

مشخصات جدیدترین فرش ماشینی مدرن
فرش ماشینی مدرن به محصولی گفته می شود که طرح آن با طرح و نقشه فرش های سنتی فرق داشته و از انواع رنگ های خنثی و خاص در رنگ بندی نقوش آن استفاده شده است که جلوه ای خاص و متفاوت به فرش بخشیده است . این محصولات در انواع مختلفی از طرح و رنگ تولید شده است که برای همه سلیقه ها و دکوراسیون های متناسب بوده و مورد خریداری و توجه افراد قرار می گیرد . اصولا فرش های مدرن در شانه تراکم پایینی تولید می گردد که به همین دلیل از وزن و قیمت کمی هم برخوردار بوده و ارتفاع خاب بلند در این محصول موجب شده است تا خاب فرش نرم و مورد استفاده برای مکان هایی با پاخور زیادی باشد .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید جدیدترین فرش ماشینی مدرن
فروشگاه آنلاین کاسیان فرش عرضه کننده انواع فرش های ماشینی مدرن و سنتی در طرح و رنگ های مختلف متناسب با همه سلیقه ها و فرهنگ های مختلف دنیا می باشد . جدیدترین طرح فرش ماشینی مدرن را می توانید در سایز مورد نیاز برای خانه خود از این فروشگاه اینترنتی فرش با قیمت مناسب کارخانه خریداری نمایید تا در دکوراسیون خود به کار گیرید . این فروشگاه معتبر فرش شامل طرح های متنوع و جدیدی از این محصول می باشد که می توان در دکوراسیون های مختلف مورد استفاده قرار داد .

برگشت به بالا