خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش مدرن طرح خشتی

فرش مدرن طرح خشتی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش مدرن طرح خشتی فرش مدرن طرح خشتی فرش مدرن طرح خشتی

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
33-029-11
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

در دسته بندی فرش های ماشینی در شاخه فرش های مدرن و فانتزی یکی از طرح های این شاخه با تلفیق طرح سنتی و مدرن بافته می شود که به عنوان فرش مدرن طرح خشتی معرفی می گردد . این فرش مدرن ارائه شده در فروشگاه کاسیان فرش از دسته فرش هایی است که امکان استفاده از آن با این که در دسته فرش های فانتزی قرار دارد در دکوراسیون های سنتی نیز امکان پذیر می باشد و این موضوع به علت طرح به کار رفته در تولید این محصول می باشد . اگر شما به دنبال خرید فرش زیبای فانتزی با امکان هماهنگ ساختن آن با دکوراسیون سنتی و مدرن هستید انتخاب این نوع محصول بهترین گزینه خواهد بود .
مشخصات فرش مدرن طرح خشتی
فرش مدرن طرح خشتی بافته شده با الیاف آکریلیک هیت ست شده به همراه پلی استر به عنوان نخ خاب فرش و الیاف جوت و پنبه به عنوان نخ پود فرش از دسته فرش های درجه یک ارائه شده در این فروشگاه یعنی کاسیان فرش می باشد . بافت این نوع محصول با تعداد گره عرضی برابر 480 و تعداد گره طولی برابر 1600 به عنوان فرش 480 شانه تراکم 1600 معرفی می گردد . که این تعداد شانه و تراکم پایین فرش سبب شده تا ارتفاع نخ خاب به کار رفته در فرش برابر 10 میلی متر باشد تا با راه رفتن بر روی آن حس نرمی و راحتی به خریدار القا شود . از مشخصات دیگر این محصول می توان به نوع دستگاه بافنده فرش شامل  CRP 92 اشاره نمود که از به روز ترین دستگاه های فرش بافی در تولید فرش مدرن می باشد . طیف رنگی برابر 8 رنگ در کنار ابعاد استاندراد فرش شامل فرش 6 متری ، 9 متری و 12 متری نیز از مشخصات دیگر این فرش می باشد .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش زیبای فانتزی
فروشگاه کاسیان فرش با تولید فرش مدرن و فانتزی در طرح های زیبا توانسته نظر خریداران زیادی را به خود جلب نماید و به همین منظور برای پاسخ گویی سریع در بحث خرید فرش زیبای فانتزی به خریداران در کنار خرید حضوری از فروشگاه کاسیان فرش واقع در شهر فرش کاشان امکان خرید اینترنتی فرش مدرن را نیز فراهم آورده تا خریداران بتوانند بدون محدودیت مکانی و زمانی به راحتی به وب سایت اینترنتی کاسیان فرش رجوع کرده و با مقایسه و مشاهده محصولات بهترین انتخاب را برای خود رقم بزنند .

برگشت به بالا