خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

مدل فرش مدرن با طرح جدید

مدل فرش مدرن با طرح جدید
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
مدل فرش مدرن با طرح جدید مدل فرش مدرن با طرح جدید مدل فرش مدرن با طرح جدید

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
33-038-11
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

امروزه مدرنیته شدن سبک و شیوه زندگی ، افراد را در خرید و انتخاب وسایل به سبک مدل های جدید و مدرن کشانده است . فرش ماشینی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و این موضوع در انتخاب و خرید فرش به ویژه مدل فرش مدرن با طرح جدید بسیار تاثیر گذار بوده است . به طوری که برخی تولید کنندگان در راستای این موضوع دست به تولید و عرضه فرش مدرن و فانتزی با طرح جدید به ویژه برای پوشش اتاق جوانان و نو جوانان به عنوان فرش اتاق نوجوان زده اند . که در معرفی یکی ار آن ها می توان به فروشگاه کاسیان فرش اشاره نمود که با تولید مدل فرش مدرن جدید با قیمت ارزان توانسته در جلب رضایت خریداران فرش ماشینی مدرن با موفقیت عمل نماید . این فروشگاه برای خرید فرش فانتزی امکان خرید به صورت خرید اینترنتی فرش فانتزی و خرید حضوری را برای خریداران در نظر گرفته است .
مدل فرش مدرن با طرح جدید
فرش های مدرن ارائه شده در فروشگاه کاسیان فرش با ویژگی های منحصر به فرد خود به بازار فروش می رسد که در بیان این ویژگی ها در وهله اول می توان به تعداد شانه و تراکم فرش فانتزی اشاره نمود . فرش مدرن با طرح جدید در این فروشگاه با تعداد شانه 480 و تراکم 1600 بافته می شود . از ویژگی های دیگر این محصول می توان تعداد رنگ به کار رفته در بافت فرش را معرفی نمود که در زیبایی فرش تاثیر گذار می باشد و در فرش مدرن جدید در این فروشگاه طیف برابر 8 رنگ استفاده می شود . از لحاظ شکل هندسی می توان به شکل مستطیلی فرش در ابعاد 6 متر ، 9 متر و 12 متر اشاره داشت که هر شخص بسته به مساحت مکان مورد استفاده به خرید آن می پردزاد . از ویژگی دیگر می توان به نوع جنس الیاف مصرفی اشاره داشت که در تولید مدل فرش مدرن با طرح جدید در این فروشگاه از الیاف آکریلیک هیت ست شده به همراه پلی استر به عنوان نخ خاب فرش و پنبه و جوت به عنوان نخ پود فرش استفاده می نمابند . که تمامی این خصوصیات در کنار فروشگاه فرش عرضه کننده از عوامل موثر در قیمت فرش هستند . در بحث طراحی این فرش می توان به اشکال هندسی به کار رفته در فرش اشاره داشت که طرح فرش دایره در آن این محصول را خاص تر نموده است .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

مدل فرش مدرن جدید با قیمت ارزان
فروشگاه کاسیان فرش یکی از ارائه دهندگان مدل فرش مدرن جدید با قیمت ارزان می باشد که با به کار گیری طراحی خاص در بافت محصولات علاوه بر ایجاد طرح جدید فرش مدرن توانسته با ارائه قیمت ارزان این محصول به جلب رضایت مشتریان بپردازد . این فروشگاه با ارائه فرش مدرن و فانتزی با قیمت ارزان تقاضای خرید این محصول را در فروشگاه خود دو چندان نموده و این موضوع در ایجاد روش خرید فرش به صورت خرید آنلاین فرش فانتزی و خریدحضوری موثر بوده است .

برگشت به بالا