خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش مدرن با طرح زیبا

فرش مدرن با طرح زیبا
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش مدرن با طرح زیبا فرش مدرن با طرح زیبا فرش مدرن با طرح زیبا فرش مدرن با طرح زیبا

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
480 شانه
تراکم :
1600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه و جوت
تراکم گره در متر مربع :
800000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
دستگاه بافت :
CRP 92
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
77-003-13
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
3,900,000 تومان 
 

امروزه با توجه به تغییر سبک و شیوه زندگی ها و روی آوردن به سمت مدرنیته بودن سبب شده تا در انتخاب وسایل منزل از جمله فرش به دنبال مدرن ترین آن باشیم . این موضوع سبب شده تا تولید کنندگان و عرضه کنندگان انواع فرش ماشینی در تولیدات خود فرش مدرن را قرار داده و با تولید فرش مدرن با طرح زیبا این خواسته افرد را بر طرف نمایند . این موضوع در فروشگاه کاسیان فرش اتفاق افتاده و این امکان را فراهم آورده تا هر خریدار بتوانند به خرید فرش مدرن زیبا بپردازد .
ویژگی فرش مدرن
فروشگاه کاسیان فرش در فرش های مدرن خود از طرح های زیبا بهره می برد و این موضوع سبب ارائه فرش مدرن با طرح زیبا در این فروشگاه شده است . از ویژگی های به کار رفته در این فرش می توان به تعداد شانه و تراکم آن که برابر 480 و 1600 در راستای عرضی و طولی فرش می باشد اشاره داشت . بافت این فرش با سبک فرش های ماشینی سنتی این فرش مدرن را خاص تر نموده و سبب شده تا بیشتر افراد به خرید آن روی آورند . از لحاظ ابعاد این فرش مدرن می توان به ابعاد استاندارد فرش چون فرش 6 متری ، فرش 9 متری و فرش 12 متری اشاره نمود . در بحث کیفی این محصول می توان به کار رفتن الیاف آکریلیک هیت ست شده با پلی استر به عنوان نخ خاب فرش و الیاف پنبه و جوت به عنوان نخ پود فرش اشاره داشت که در معرفی این فرش به نام فرش درجه یک تاثیر داشته است .  

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش مدرن زیبا
فروشگاه کاسیان فرش با ایجاد امکان خرید فرش مدرن زیبا به صورت خرید حضوری و خرید آنلاین فرش توانسته نظر خریداران فرش ماشینی مدرن را از سراسر کشور به سمت خود جلب نماید به طوری که در خرید فرش مدرن خریداران به انتخاب این فروشگاه که تولیدات با کیفیت و قیمت مناسب را دارد مراجعه می نمایند . این فروشگاه در راستای جلب اعتماد خریداران امکاناتی نظیر ارسال سریع فرش را در نظر گرفته که خرید با سفارش فرش دلخواه خود می توانند در کمترین زمان به آن دست یابند .

برگشت به بالا