خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش چهل تکه کلاریس 700 شانه

فرش چهل تکه کلاریس 700 شانه
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش چهل تکه کلاریس 700 شانه فرش چهل تکه کلاریس 700 شانه فرش چهل تکه کلاریس 700 شانه فرش چهل تکه کلاریس 700 شانه فرش چهل تکه کلاریس 700 شانه فرش چهل تکه کلاریس 700 شانه فرش چهل تکه کلاریس 700 شانه

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100501
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
975,000 تومان 
 

فرش چهل تکه کلاریس 700 شانه از سری محصولات جدید است که توسط تکنولوژی چاپ فرش در مدل و رنگ بندی های متنوع تولید و ارائه می گردد. امکان خرید فرش ماشینی چهل تکه کلاژ کاشان با نازلترین قیمت توسط فروشگاه اینترنتی واگره فرش برای متقاضیان این محصول در انواع رنگ بندی فرش آبی، سی رنگ، بنفش و قرمز متناسب با انواع دکوراسیون ها وجود دارد.
خصوصیات فرش ماشینی کلاژ چهل تکه
تولید فرش چهل تکه در ابعاد متنوع متناسب با فضاهای مختلف صورت می پذیرد و تراکمی که برای آن در نظر گرفته شده 700 گره عرضی و 2550 گره طولی به عنوان فرش 700 شانه با تراکم 2550 می باشد. این تراکم مناسبی برای تولید فرش های مدرن است که می توان از آن برای فضاهای پر تردد به جهت برخورداری از مقاومت بالا در برابر پاخور زیاد، بهره مند شد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش ماشینی چهل تکه کلاژ کاشان با نازلترین قیمت
امکان خرید فرش چهل تکه کلاژ کاشان با قیمت مناسب در طرح و رنگ های متنوع توسط فروشگاه آنلاین واگره فرش برای خریداران فراهم آمده است. فرش کلاژ چهل تکه متناسب با دکوراسیون های مدرن در تنوع بالایی از مدل و رنگ بندی توسط این وب سایت فروشگاهی برای علاقمندان فراهم آمده است که به صورت غیر حضوری می توانند از آن بهره مند گردند.

برگشت به بالا