خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش مدرن کلاریس طرح کلاسیک 700 شانه

فرش مدرن کلاریس طرح کلاسیک 700 شانه
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش مدرن کلاریس طرح کلاسیک 700 شانه فرش مدرن کلاریس طرح کلاسیک 700 شانه فرش مدرن کلاریس طرح کلاسیک 700 شانه فرش مدرن کلاریس طرح کلاسیک 700 شانه فرش مدرن کلاریس طرح کلاسیک 700 شانه

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100106
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
975,000 تومان 
 

فرش کلاریس 700 شانه ماشینی یکی از انواع فرش های ماشینی مناسب مکان های خاص می باشد که رنگ و جلوه در این فرش ماشینی کلاریس با نمایی بی نظیری و رنگی بسیار زیبا می باشد که وسط قالی 700 شانه کلاریس یک ترنج میانی وجود دارد و دور حاشیه فرش گل های رنگی بسیار زیبایی به صورت دسته ای بافته شده است که این فرش کلاریس 700 شانه جدید با دو رنگ آبی و بادامی نیز تولید می شود.

 

کیفیت فرش های کلاریس چگونه است؟

فرش های کلاریس با نخ پلی اوژن بافته می شوند که این نخ ایرادات نخ پلی استر را حل کرده است و دارای کیفیتی بالا بعد از نخ آکریلیک می باشد. ابتدا فرش های کلاریس به صورت فرش خام و سفید بافته می شوند و با استفاده از دستگاه چاپ دیجیتال طرح را طراحان نقشه برنامه ریزی می کنند و تعداد رنگی را که می خواهند به دستگاه چاپ دیجیتال داده می شود، بعد از آن طرح روی فرش سفید چاپی، چاپ زده می شود که از نظر ظاهری شما تفاوتی بین فرش کلاریس و فرش های بافته شده با نخ های رنگرزی شده نخواهید دید.

فرش های کلاریس به دلیل اینکه با دستگاه چاپ دیجیتال تولید می شوند دارای طرح و رنگ زمینه هایی با وضوح بیشتر نسبت به فرش های ماشینی آکریلیک می باشند و دلیل آن نیز این است که نخ پلی اوژن رنگ پذیری بسیار خوبی دارد. کیفیت فرش کلاریس بسیار خوب است و هیچ مشکلی در برابر شست و شو و پاخور ندارند، فقط تفاوتی که با دیگر فرش های ماشینی دارند در این است که فرش بافته شده با نخ آکریلیک دارای کیفیت بالاتری می باشد و از طرفی قیمت فرش آکریلیک از قیمت فرش کلاریس 700 شانه چاپی گران تر می باشد.

 

ویژگی های فرش مدرن کلاریس طرح کلاسیک 700 شانه

فرش کلاریس 700 شانه چاپی یکی از انواع فرش های ماشینی درجه یک و با کیفیت کاشان می باشد که برای اولین بار این فرش ماشینی کلاریس توسط شرکت فرش محتشم به تولید رسید و کیفیتی بی نظیر از طرح و رنگ را می توانید در فرش های کلاریس 700 شانه ماشینی مشاهده کنید.

به دلیل بافته شدن فرش های کلاریس جدید ماشینی با نخ پلی اوژن، رنگ پذیری بی نظیری در سطح فرش می توانید ببینید که برای بافت و تولید فرش های کلاریس جدید ماشینی از نامحدود رنگ می توان استفاده نمود، به همین دلیل تنوع طرح و رنگ در فرش مدرن کلاریس طرح کلاسیک بالا و با وضوحی زیاد نیز می باشد.

فرش مدرن کلاریس طرح کلاسیک 700 شانه، فرشی مقاوم و منسجم می باشد چرا که از بهترین الیاف، تار و پود برای بافت این قالی ماشینی جدید استفاده می کنند به گونه ای که اگر مابین نخ خاب فرش کلاریس را مشاهده کنید تا عمق ریشه های بافته شده در فرش می توانید رنگ های تزریق شده در عمق قالی را مشاهده کنید.

فرش کلاریس طرح کلاسیک 700 شانه می باشد و به دلیل داشتن شانه و تراکم مناسبی که دارد طرح به خوبی روی فرش مدرن 700 شانه کلاریس به خوبی و با وضوح زیاد چاپ می شود چرا که اگر فرش 1500 شانه را به صورت کلاریس تولید می کردند بافت فرش بسیار پر و منسجم می شد و این بافت توپر باعث می شد که طرح به خوبی روی فرش کلاریس تراکم بالا چاپ زده نشود و رنگ تا ریشه فرش نفوذ نکند.

این فرش کلاریس طرح کلاسیک 700 شانه برای اتاق خواب، سالن نشیمن، فرش کلاریس آشپزخانه و دیگر مکان های مورد نظر در خانه ها می باشد که اگر پرده و مبلمان را با گل های بافته شده در فرش ست کنید می بینید که هارمونی بی نظیری به وجود می آید. این فرش 700 شانه کلاریس طرح کلاسیک با دو رنگ زمینه آبی و بادامی بافته شده است که هر کدام از این رنگ ها با رنگ سفید و طوسی هارمونی رنگ بی نظیری به وجود می آورند.

 

قیمت فرش کلاریس 700 شانه

فرش کلاریس جدید از دسته فرش های ماشینی با تنوعی بی نظیر و خاص می باشد و با طرح و رنگ هایی نامحدود نیز تولید می شوند. فروشگاه فرش واگره با تولید کنندگان نامدار و برند های معتبر در حال همکاری می باشد که قیمت فرش کلاریس محتشم نیز در فروشگاه فرش واگره به دلیل حذف واسطه ها و فروش مستقیم، ارزان تر از دیگر مکان ها می باشد که فروشگاه فرش واگره افتخار همکاری و فروش فرش های محتشم را به صورت مستقیم و بدون واسطه با قیمی ارزان داشته است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش 700 شانه کلاریس چاپی کاشان

برای خرید فرش مدرن کلاریس طرح کلاسیک 700 شانه می توانید به صورت مستقیم و بدون واسطه اقدام به خرید انواع فرش های ماشینی درجه یک کنید و بهترین فرش های کلاریس را با قیمت ارزان خریداری کنید. با خرید فرش کلاریس می توانید طرح های مختلف و مورد نظر خود را به صورت سفارشی به کارشناسان فروشگاه فرش واگره کاشان بدهید تا در کوتاه ترین زمان ممکن فرش مورد علاقه خود را با سبک و طرح مورد نظرتان درخانه های خود داشته باشید.

برگشت به بالا