خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش آجری 700 شانه کلاریس مدرن

فرش آجری 700 شانه کلاریس مدرن
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش آجری 700 شانه کلاریس مدرن فرش آجری 700 شانه کلاریس مدرن فرش آجری 700 شانه کلاریس مدرن فرش آجری 700 شانه کلاریس مدرن فرش آجری 700 شانه کلاریس مدرن فرش آجری 700 شانه کلاریس مدرن فرش آجری 700 شانه کلاریس مدرن

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100410
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
975,000 تومان 
 

این فرش ماشینی 700 شانه تراکم 2550 ماشینی یکی از انواع فرش های ماشینی با سبک بافت جدید، فرش های کلاریس و یا چاپ دیجیتال می باشد که از این فرش کلاریس 700 شانه جدید می توانید در اتاق خواب و یا محل کار خود استفاده نمایید، چرا که ظاهری شکیل و رنگبندی متنوعی همچون فرش کلاریس آجری، آبی فیروزه ای، خاکستری و یاسی دارد که برای قسمت های مختلف منزل خود می توانید با توجه به تناژ های رنگی منتخب خود این قالی 700 شانه را خریداری کنید. همانطور که از اسم این فرش کلاریس 700 شانه ماشینی پیداست، این قالی تنها برای منازل سبک مدرن مناسب می باشد.

 

ویژگی های فرش 700 شانه کلاریس مدرن

فرش های کلاریس ماشینی چند سالی است که در ایران و همچنین کارخانجات فرش کاشان تولید می شوند که این قالی کلاریس جدید با سبک بافتی کاملا خاص و متفاوت بافته می شود و همچنین کیفیتی همانند دیگر فرش های ماشینی نیز دارد چرا که طرح و نقشه روی فرش کلاریس ماشینی جدید با دستگاه چاپ زده می شود.

  • استفاده از نخ پلی اوژن در بافت فرش های کلاریس باعث شده است تا طرح ها با وضوح زیادی روی این قالی های خام ماشینی چاپ زده شوند که نخ پلی اوژن رنگ پذیری بیشتری نسبت به نخ اکریلیک دارد.
  • این فرش ماشینی 700 شانه تراکم 2550 به دلیل داشتن شانه و تراکم مناسب طرح و نقشه را از دیگر تراکم ها زیباتر نشان می دهد و همچنین به دلیل شانه و تراکم مناسب ضخامتی خوب و سطحی نرم نیز دارد که نشستن روی زمین برای شما آسان می شود.
  • اگر فرشی برای مکان های پر رفت و آمد می خواهید، حتما فرش های تراکم پایین را خریداری کنید چرا که استحکامی غیر انکار دارند.
  • فرش های کلاریس به دلیل اینکه به صورت چاپی تولید می شوند، دارای نامحدود رنگ در بافت خود می باشند و به این دلیل که سطحی با رنگ زمینه ای خاص دارند با سایه روشن و تیره سطح فرش را از هم متمایز کرده است بسیار پر طرفدار شده اند.

 

نحوه بافت فرش کلاریس ماشینی

فرش های کلاریس با دستگاه های جدید چاپ دیجیتال تولید می شوند، این دستگاه بدین صورت عمل می کند که طراح نقشه را به دستگاه می دهد و رنگ هایی که می خواهند در فرش بافته شود مشخص می کنند که استفاده از رنگ ها نامحدود می باشد، بعد از آن فرش خام پلی اوژن را به دستگاه چاپ دیجیتال می دهند و طرح روی فرش چاپ زده می شود و تا عمق ریشه های فرش را هم که نگاه کنید می بینید که همانند فرش های آکریلیک می باشند و رنگ تا عمق قالی تزریق می شود.

 

خرید فرش 700 شانه کلاریس برای اتاق خواب

اگر به دنبال خرید فرش مناسب اتاق خواب بزرگسالان و فرش اتاق نوجوان می گردید ما به شما فرش کلاریس 700 شانه را پیشنهاد می کنیم چرا که دارای تنوع طرح و رنگ بی نظیری می باشند و به دلیل رنگ خنثی بافته شده ای که در خود دارند با تمامی سبک های دکوراسیون به راحتی ست می شوند. این فرش ماشینی دارای 4 رنگ زمینه بسیار جذاب اعم از آجری، یاسی، آبی فیروزه ای و خاکستری می باشد که دست شما را برای انتخاب و خرید فرش مناسب باز گذاشته است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

قیمت فرش کلاریس 700 شانه کاشان

قیمت فرش های کلاریس به دلیل بافته شدن با نخ پلی اوژن از قیمت فرش های آکریلیک کمتر می باشد و دست تمامی افراد را فرش های کلاریس برای خرید باز گذاشته اند. فرش کلاریس 700 شانه مدرن در برابر پاخور و شست و شو مقاوم می باشد و جلوه ای خاص و بی نظیر نیز به خانه شما می بخشند. نازلترین قیمت و خرید مستقیم فرش ماشینی طرح آجری در فروشگاه فرش واگره کاشان به صورت اینترنتی و حضوری صورت می گیرد که شما می توانید به صورت اقساطی نیز خرید خود را بدون واسطه انجام دهید.

برگشت به بالا