خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش مدرن طوسی 700 شانه کلاریس

فرش مدرن طوسی 700 شانه کلاریس
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش مدرن طوسی 700 شانه کلاریس فرش مدرن طوسی 700 شانه کلاریس فرش مدرن طوسی 700 شانه کلاریس فرش مدرن طوسی 700 شانه کلاریس

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100430
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
975,000 تومان 
 

قیمت فرش کلاریس

قیمت فرش کلاریس 700 شانه طوسی نسبت به فرش های بافته شده با نخ آکریلیک بسیار ارزان تر می باشند، چون نخ آکریلیک دارای قیمت زیادی است هر چه که شانه و تراکم نیز در فرش آکریلیک بالا برود روی قیمت فرش ماشینی مستقیم تاثیر می گذارد. اما نخ های پلی اوژن بعد از نخ های آکریلیک مشهور شدند و امتحان خود را نیز به خوبی پس داده اند چرا که در کنار زیبایی خاص و منحصر به فردی که دارند هیچگونه پرزدهی نخواهند داشت و دارای سطحی بسیار نرم و لطیف هستند که به همین دلیل همیشه فروشندگان توصیه می کنند که فرش های کلاریس ماشینی بافته شده با نخ پلی اوژن را برای اتاق خواب نوزادان خریداری کنید.

معایب فرش کلاریس

تنها عیب و ایرادی که می توان از فرش کلاریس 700 شانه جدید گرفت این است که بهترین نوع نخ در بافت فرش های ماشینی نخ های آکریلیک می باشند اما چون این فرش ها به صورت چاپ دیجیتال طرح دار می شوند نمی توانند در بافت خود نخ آکریلیک داشته باشند، برای همین فرش کلاریس در مقایسه با دیگر فرش ها دارای طول عمر کمتری نیز است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید مستقیم فرش ماشینی طرح مدرن زمینه طوسی جدید با قیمت ارزان

همیشه آسان ترین راه برای خرید ارزان فرش ماشینی این است که فرش را از درب کارخانه خریداری کنید چرا که فروشندگانی هستند که فرش را به نمایشگاه های خود می برند و هزینه های اضافی اعم از حقوق کارمندان و کارگران، هزینه قبوض و مالیات و... را روی قیمت فرش های ماشینی می کشند. پس پیشنهاد می کنیم با خرید مستقیم فرش از کارخانجات و فروشگاه فرش واگره کاشان خریدی با قیمت مناسب و ارزان و با رضایت کامل انجام دهید.

برگشت به بالا