خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی کلاریس مدرن طرح گل

فرش ماشینی کلاریس مدرن طرح گل
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی کلاریس مدرن طرح گل فرش ماشینی کلاریس مدرن طرح گل فرش ماشینی کلاریس مدرن طرح گل فرش ماشینی کلاریس مدرن طرح گل فرش ماشینی کلاریس مدرن طرح گل

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100444
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
975,000 تومان 
 

خرید فرش ماشینی کلاریس مدرن محتشم طرح گل با قیمت درب کارخانه

فرش های کلاریس در کارخانجات فرش کاشان با نخ پلی اوژن بافته می شوند که نخ پلی اوژن قابلیت رنگ پذیری بسیار بالایی دارد و زمینه فرش با نخ پلی اوژن و فناوری چاپ دیجیتال بسیار چشم نواز خواهد بود. فرش های کلاریس اگر با نخ آکریلیک هیت ست شده بافته شوند طرح های سابلیمیشن با کیفیت و وضوح بالا روی فرش آکریلیک چاپ نمی شوند و فرشی کم رنگ و بسیار زشت خواهند شد پس به این دلیل برای تولید فرش های کلاریس ماشینی از نخ پلی اوژن استفاده نمودند تا طرح ها با وضوح و زیبایی بی نظیری جلوه کنند. استفاده از نخ پلی اوژن در بافت فرش های کلاریس باعث شد تا این فرش ها برای منازلی که سالمند و بچه کوچک دارند فرش های مناسبی باشند چون هیچگونه پرزدهی نخواهند داشت. این فرش ماشینی طرح گل که مشاهده می کنید برای آشپزخانه بسیار مناسب است چرا که هیچگونه پرزدهی ندارد و از طرفی طرح زمینه ای پر در بافت فرش کلاریس وجود دارد که کاملا چرک تاب می باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش کلاریس آشپزخانه

فرش ماشینی مدرن طرح گل برای اتاق خواب و آشپزخانه مناسب است که با دو رنگ زمینه بنفش و فیلی بافته شده است که هر دو رنگ، رنگ هایی چرک تاب هستند که آلودگی و کثیفی ها را در خود محو می کنند. برای خرید فرش کلاریس آشپزخانه تمامی مشتریان می توانند به صورت حضوری اقدام به خرید نمایند و یا در صورت عدم رضایت از خرید اینترنتی به صورت حضوری فرش را از فروشگاه فرش واگره کاشان از درب کارخانه خریداری کنند.

برگشت به بالا