خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

طرح جدید فرش ماشینی کلاریس فانتزی

طرح جدید فرش ماشینی کلاریس فانتزی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
طرح جدید فرش ماشینی کلاریس فانتزی طرح جدید فرش ماشینی کلاریس فانتزی طرح جدید فرش ماشینی کلاریس فانتزی طرح جدید فرش ماشینی کلاریس فانتزی طرح جدید فرش ماشینی کلاریس فانتزی

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100448
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
975,000 تومان 
 

فرش کلاریس کاشان

فرش کلاریس فانتزی یکی از فرش های ماشینی بافت جدید می باشد که دارای زمینه ای بسیار خاص و ویژه بوده است. این فرش ماشینی که مشاهده می کنید با دستگاه های چاپ دیجیتال یا دستگاه سابلیمیشن به اصطلاح تولید می شود. فرش ماشینی فانتزی نیز همانند دیگر فرش های 700 شانه با 700 گره در عرض و 2500 گره در طول بافته شده است که ضخامت خیلی خوب و قابل توجهی دارد. این فرش کلاریس 700 شانه فانتزی برای اتاق خواب و سالن های نشیمن کوچک بسیار مناسب می باشد و با دو رنگ آبی و خاکستری بافته شده است. فرش کلاریس کاشان دارای کیفتی بی نظیر در برابر پاخور و شستشو می باشد و هرگز رنگ دهی و رنگ پریدگی به مرور زمان در فرش های کلاریس جدید به وجود نمی آید. طرح زمینه ای که در بافت فرش های کلاریس مشاهده می کنید به گونه ای است که طرح و رنگ به دستگاه چاپ دیجیتال داده می شود و بعد از آن طرح انتخابی را به روش تزریقی تا عمق فرش و ریشه ها چاپ می زنند.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید اینترنتی فرش طرح کلاریس مناسب فرش آشپزخانه

یکی از بهترین شیوه های خرید فرش، خرید اینترنتی فرش های ماشینی می باشد به دلیل اینکه فرش های کلاریس فانتزی دارای تنوع بسیار زیادی می باشند که این تنوع محصولی زیاد باعث شده است خرید اینترنتی آن آسان تر باشد چرا که شما در زمان هایی که کاری ندارید از طریق سایت تخصصی فروش فرش ماشینی واگره کلکسیون انواع فرش را می توانید ببینید و بدون هیچ عجله ای اقدام به خرید فرش کلاریس ماشینی نمایید.

برگشت به بالا