خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش مدرن آبی 700 شانه کلاریس

فرش مدرن آبی 700 شانه کلاریس
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش مدرن آبی 700 شانه کلاریس فرش مدرن آبی 700 شانه کلاریس فرش مدرن آبی 700 شانه کلاریس فرش مدرن آبی 700 شانه کلاریس فرش مدرن آبی 700 شانه کلاریس فرش مدرن آبی 700 شانه کلاریس

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100473
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
975,000 تومان 
 

فرش مدرن آبی 700 شانه کلاریس
فرش های مدرن ماشینی درجه یک کاشان در فروشگاه فرش واگره موجود می باشد. فرش های مدرن یکی از فرش های پرفروش ماشینی هستند که در بین اکثر مردم محبوب اند و فروش بالایی دارند. خرید آنلاین فرش مدرن در فروشگاه فرش واگره نیز فرصتی است که اکثر مشتریان در این شرایط کنونی بسیار از ان استفاده می کنند و فرش های مورد نظرشان را به صورت اینترنتی خرید می کنند. فرش مدرن آبی 700 شانه کلاریس یکی از انواع فرش ماشینی مدرن است که طرفدار زیادی دارد و یکی از پرفروش ترین فرش ماشینی مدرن می باشد. به دلیل اینکه این فرش مدرن را می توانید به عنوان فرش مناسب اتاق خواب و فرش مدرن مناسب آشپزخانه نیز مورد استفاده قرار دهید. این فرش مدرن با تعداد 700 گره عرضی و تعداد 2550 گره طولی یک فرش مدرن 700 شانه تراکم 2550 شناخته می شود. جنس این فرش با بهترین کیفیت بافته شده و جنی الیاف آن از پلی اوژن می باشد که از ویژگی های آن ضد حساسیت بودن و قابل شستشو بودن است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید اینترنتی فرش مدرن زمینه آبی مناسب آشپزخانه
فروشگاه اینترنتی واگره فرش عرضه کننده انواع فرش ماشینی مدرن با تنوع طرح و رنگ و همچنین تنوع در شانه و تراکم فرش، یکی از فروشگاه های آنلاین فرش ماشینی می باشد که مشتریان فراوانی دارد. جدیدترین فرش ماشینی را در فروشگاه به نمایش می گذارد و شما می توانید با صرف زمان کم تمامی فرش های ماشینی متنوع را تماشا کرده و در کم ترین زمان فرش های که مورد پسندتان بوده است را خریداری کنید. 
فروش ویژه فرش در این فروشگاه یک فرصت عالی است که هر کسی به راحتی از ان گذر نمی کند و این فرصت عالی شامل خرید فرش ماشینی مناسب قیمت و خرید فرش ماشینی باکیفیت و درجه یک در فروشگاه فرش واگره امکان پذیر می باشد.

برگشت به بالا