خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش زرد خاکستری مدرن کلاریس 700 شانه

فرش زرد خاکستری مدرن کلاریس 700 شانه
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش زرد خاکستری مدرن کلاریس 700 شانه فرش زرد خاکستری مدرن کلاریس 700 شانه فرش زرد خاکستری مدرن کلاریس 700 شانه فرش زرد خاکستری مدرن کلاریس 700 شانه فرش زرد خاکستری مدرن کلاریس 700 شانه

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100478
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
975,000 تومان 
 

فرش رنگ زرد خاکستری کلاریس

فرش های کلاریس به صورت 700 شانه و تراکم 2550 بافته می شوند و چون دارای ضخامت قابل توجهی هستند. در فرش هایی که دارای ضخامت هستند چیزی که مورد توجه قرار می گیرد این است که این فرش ها در برابر پاخور و سایش مقاوم هستند.
فرش زرد خاکستری مدرن کلاریس 700 شانه یکی از فرش هایی است که با تمامی دکوراسیون بخاطر وجود رنگ خاکستری به راحتی ست می شود و این فرش ماشینی با کیفیت با رنگ ترکیبی زرد و خاکستری و قرمز و خاکستری تولید شده است. قیمت فرش مدرن 9 متری، قیمت فرش مدرن 6 متری و قیمت فرش مدرن 4 متری و فرش های مدرن با دیگر ابعاد از هم متفاوت می باشد و هر چه شانه و تراکم فرش مدرن بیشتر شود متقابلا قیمت فرش مدرن نیز گران تر می شود اما باید به این نکته توجه کنید که فرش های مدرن نسبت به دیگر فرش های ماشینی و فرش دستباف بسیار ارزان تر می باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش های مدرن در انواع مختلفی تولید و بافته می شوند که فرش مدرن بلژیکی، فرش مدرن ترک، فرش مدرن ایرانی از دسته فرش های مدرن هستند که بسیار زیاد مورد استقبال و خرید مشتریان قرار گرفته است.
نحوه بافت فرش های مدرن یا کلاریس:
فرش مدرن ابتدا یک فرش بافته شده خام با الیاف درجه یک پلی اوژن می باشد که با دستگاه های کامپیوتری طرحی که مد نظر هست را می کشند و طراحی می کنند و بعد از آن طرح را با دستگاه های خاصی که همه شرکت های تولید کننده ندارند و فقط بعضی از تولید کنندگان فرش ماشینی دارند تولید می کنند و طرح روی فرش چاپ می شود. نکته جالب اینجاست که اگر پشت فرش را نگاه کنید فکر می کنید که فرش با الیاف رنگ شده بافته شده است و اصلا متوجه نمی شوید که طرح را با دستگاه روی فرش چاپ نموده اند و این نکته مهم را باید بدانید که این فرش های مدرن در برابر شستشو رنگ پس نمی دهند و کم رنگ نمی شوند و فرش مدرن کلاریس جزء فرش های با کیفیت و پر فروش، فرش واگره محسوب می شوند.

برگشت به بالا