خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش فانتزی مدرن جدید 700 شانه کلاریس

فرش فانتزی مدرن جدید 700 شانه کلاریس
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش فانتزی مدرن جدید 700 شانه کلاریس فرش فانتزی مدرن جدید 700 شانه کلاریس فرش فانتزی مدرن جدید 700 شانه کلاریس فرش فانتزی مدرن جدید 700 شانه کلاریس

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100479
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
975,000 تومان 
 

فرش فانتزی مدرن جدید 700 شانه کلاریس

فرش فانتزی 700 شانه تراکم 2550 یکی از فرش های ماشینی با کیفیت و درجه یک در فرش واگره کاشان می باشد. فرش های مدرن در ابعاد فرش مدرن 6 متری، فرش مدرن 9 متری و فرش مدرن 12 متری بافته می شوند. قیمت فرش مدرن نسبت به دیگر فرش های ماشینی ارزان تر می باشد و فرش مدرن دستباف چون دارای قیمت بیشتری می باشد ما پیشنهاد می کنیم که فرش مدرن ماشینی خریداری کنید. فرش های مدرن دارای تنوع در طرح و رنگ زیادی هستند و همین ویژگی این فرش ماشینی باعث شده تا مورد استقبال مشتریان قرار بگیرد. فرش های مدرن، فرش های فانتزی را هم در بر می گیرند که فرش های فانتزی برای اتاق کودک دارای هزاران طرح و مدل می باشد که دست شما را برای خرید باز می گذارد. فرش مدرن درجه یک در فروشگاه اینترنتی فرش واگره با الیاف پلی اوژن بافته شده است و فرش مدرن دارای وزن سبک تری نسبت به دیگر فرش های ماشینی می باشند، همچنین شستشوی فرش های مدرن بسیار راحت بوده و چرک تاب هستند و به راحتی تمیز می شوند.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش آنلاین فرش فانتزی مدرن جدید با قیمت کارخانه

این فرش ماشینی با 700 گره در عرض بافته شده است و 2550 گره در طول فرش بافته شده است. فرش فانتزی مدرن جدید کلاریس تنها با رنگ آبی بافته شده است و موجود می باشد اما اگر خواهان همین طرح هستنید می توانید این فرش فانتزی مدرن کلاریس را با رنگبندی دیگر سفارش دهید. الیاف نخ بافته شده در این قالی مدرن، پلی اوژن می باشد که این نخ تقریبا همان پلی استر می باشد ولی با کیفیت بالا تر.

نخ پلی اوژن در بافت فرش های مدرن و کلاریس اغلب بافته می شود و در برابر سایش، شستشو، پاخوردگی بسیار مقاوم می باشد همچنین این الیاف پلی استر ضد حساسیت هستند و برای اتاق کودکان و افراد بیمار بسیار مناسب هستند و جایی برای نگرانی برایتان باقی نمی ماند.

برگشت به بالا