خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

عکس فرش جدید مدرن کلاریس 700 شانه

عکس فرش جدید مدرن کلاریس 700 شانه
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
عکس فرش جدید مدرن کلاریس 700 شانه عکس فرش جدید مدرن کلاریس 700 شانه عکس فرش جدید مدرن کلاریس 700 شانه عکس فرش جدید مدرن کلاریس 700 شانه عکس فرش جدید مدرن کلاریس 700 شانه

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100480
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
975,000 تومان 
 

فرش مدرن ایرانی

فرش های ماشینی امروزه انواع زیادی دارند و با طرح ها و مدل  های مختلف و متنوع بافته می شوند. فرش کلاسیک، فرش مدرن و فرش کلاسیک از دسته فرش های ماشینی هستند که دارای تنوع و مدل های گوناگون و زیادی هستند. فرش مدرن ایرانی یکی از فرش هایی است که دارای تنوع زیادی هستند و این دسته از فرش های مدرن دارای تنوع و طرح های خیلی زیادی هستند و در بافت این قالی ها از رنگ های زیادی استفاده می شود. برای خرید فرش مدرن به چیزی که باید توجه کنید این است که اول سبک چیدمان و دکوراسیون منزل خود را در نظر بگیرید و اگر دکوراسیون منزلتان مدرن بود، فرش های مدرن بهترین گزینه برای خرید فرش می باشند و زیبایی دو چندانی به منزلتان می بخشند. فرش های مدرن دارای سه زیر شاخه دیگر هستند که فرش های شگی، فرش پرز بلند و فرش شنل از دسته فرش مدرن هستند و این فرش های ماشینی برای دکوراسیون کلاسیک و سنتی مناسب نیستند.

 

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

زیباترین عکس فرش جدید مدرن جدید کاشان

فروش فرش مدرن با کیفیت و درجه یک کاشان با قیمت مناسب و کیفیت عالی در فروشگاه فرش واگره کاشان با مناسب ترین قیمت به فروش می رسد. با خرید اینترنتی فرش ماشینی به صورت آنلاین از فروشگاه فرش واگره می توانید زیباترین عکس فرش جدید مدرن کاشان را به راحتی مشاهده نمائید و بین صد ها طرح و مدل با خیال راحت انتخاب خود را انجام بدهید و تمامی قیمت های انواع فرش مدرن را مشاهده نمائید و از خرید خود با قیمت مناسب محصولات، در این فروشگاه فرش مطمئن شوید.

برگشت به بالا