خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش مدرن سنتی رنگی 700 شانه کلاریس

فرش مدرن سنتی رنگی 700 شانه کلاریس
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش مدرن سنتی رنگی 700 شانه کلاریس فرش مدرن سنتی رنگی 700 شانه کلاریس فرش مدرن سنتی رنگی 700 شانه کلاریس فرش مدرن سنتی رنگی 700 شانه کلاریس فرش مدرن سنتی رنگی 700 شانه کلاریس

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100481
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
975,000 تومان 
 

فرش مدرن سنتی

فرش مدرن سنتی 700 شانه یکی دیگر از فرش های مدرن هفتصد شانه کلاریس می باشد. که این فرش ماشینی مدرن با کیفیت با تنوع رنگی بسیار زیادی بافته شده است. فرش سنتی رنگی کلاریس کاشان برگرفته از نخ های پلی اوژن می باشد که همین نخ باعث شده تا تنوع رنگی در این قالی سنتی بسیار زیبا دیده شود. فرش مدرن سنتی رنگی با 700 گره عرضی و 2550 گره طولی تولید می شود. فرش های مدرن در همه ابعاد اعم از فرش مدرن 4 متری، فرش مدرن 6 متری، فرش مدرن 9 متری و فرش مدرن 12 متری بافته می شود و اگر فرش های مدرن را در دیگر ابعاد کوچکتر و یا بزرگتر نیز می خواهید باید به صورت بافت سفارشی به فروشگاه اینترنتی واگره سفاش داده و فرش ماشینی مدرن را خریداری کنید. فرش مدرن سنتی، فرش مناسبی برای افرادی می باشد که در منازل خود دکور سنتی را می پسندند و فرش مدرن، فرشی است که هم دارای جنس و کیفیت خوبی می باشد و هم دارای رنگ های جذابی است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

قیمت فرش مدرن 700 شانه

فرش های مدرن با تراکم های 700 شانه و فرش مدرن 500 شانه در فروشگاه اینترنتی فرش واگره موجود می باشند و قیمت تمامی فرش های ماشینی، فرش کلاسیک و مدرن، و فرش های ماشینی دیگر زیر قیمت بازار می باشد. قیمت خوب محصولات در فروشگاه فرش واگره کاشان به دلیل تولید مستقیم و بدون واسطه می باشد که تمامی فرش ها تولید خود فروشگاه فرش واگره در کاشان است. همانطور که می دانید فرش های ماشینی در کاشان بسیار مشهور و دارای کیفیتی عالی می باشند و تمامی فرش های دستبافتگونه از قطب اصلی فرش یعنی شهر کاشان به سراسر ایران ارسال می شود و با خرید بالای پنج میلیون تومان از فرش واگره می توانید فرش خود را با ارسال رایگان دریافت کنید.

برگشت به بالا