خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته افشان گلریز

موجود نیست
فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته افشان گلریز
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته افشان گلریز فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته افشان گلریز فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته افشان گلریز فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته افشان گلریز فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته افشان گلریز فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته افشان گلریز فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته افشان گلریز فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته افشان گلریز

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1000 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
ارتفاع نخ خاب :
7±1
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
301-302-303-304-306-307-308
وضعيت موجودی
موجود نیست
ابعاد :
رنگبندی :
4,200,000 تومان 
 

یکی از طرح های پر فروش که از استقبال زیادی برخوردار بوده است فرش طرح افشان گل برجسته 1000 شانه می باشد که در فروشگاه کاسیان فرش یکی از فروشگاه های معتبر تولید کننده و عرضه کننده انواع فرش ماشینی در طرح هایی متنوع چون فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته افشان گلریز با تنوع رنگ بندی کرم ، گلبهی ، سبز آبی ، نسکافه ایی ، طوسی ، نسکافه ایی و کرم حاشیه گلبهی در اختیار خریداران قرار می گیرد . برای مشاهده انواع رنگ بندی این فرش طرح افشان می توانید از وب سایت آنلاین فروشگاه کاسیان فرش دیدن نموده و به مشاهده انواع طرح فرش و رنگ بندی آن دست یابید .
ویژگی فرش افشان گل برجسته
در بافت فرش افشان که از طرح های بدون لچک و ترنج می باشد از گل بوته های ریز در طراحی استفاده می نماید که سبب ارائه طرح فرش شلوغ گشته است . این طراحی بی نظیر فرش افشان که به نام فرش افشان گلریز شناخته شده است توانسته مورد پسند بسیاری از سلیقه ها قرار گیرد . در کنار استفاده از این طرح استفاده از تکنیک نقش برجسته نمودن فرش که با الیاف هایبالک اتفاق می افتد یکی از دلایل دیگر جذاب تر شدن این محصول گشته است . بافت فرش افشان گل برجسته در فروشگاه کاسیان فرش با تراکم گره برابر با 1000 گره در راستای عرضی و تعداد 3600 گره در راستای طولی مورد بافت قرار می گیرد و در نتیجه این طرح فرش را در دسته بندی فرش 1000 شانه تراکم 3600 گل برجسته قرار می دهد که از طیف هشت رنگ واقعی در طراحی آن استفاده شده است . از لحاظ ابعاد فرش نیز می توان ابعاد استاندارد شامل فرش های 6 متری ، 9 و 12 متری رابیان نمود که بسته به مکان مورد استفاده انتخاب می گردد . در بیان ویژگی کیفی فرش می توان استفاده از مرغوب ترین الیاف بافت فرش شامل آکریلیک هیت ست شده و پنبه که از درجه یک ترین مواد اولیه تولید فرش می باشند را بیان نمود که یک فرش با کیفیت ممتاز را به خریداران ارائه می دهد .  

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش طرح افشان گل برجسته 1000 شانه
فروشگاه کاسیان فرش برای خریداران فرش افشان گل برجسته 1000 شانه به عنوان یکی از فرش های کاشان در طرح هایی متنوع چون فرش افشان گلریز 1000 شانه تراکم 3600 در رنگ بندی متنوع با بالاترین کیفیت امکان خرید آنلاین فرش 100 شانه گل برجسته را در کنار خرید حضوری فراهم نموده است تا خریداران در هر نقطه از جهان بتوانند به این محصول دسترسی یابند . همچنین این فروشگاه امکان سفارش این محصول را نیز برای خریداران مهیا نموده تا به صورت سفارشی به محصول مورد نظر دسنت یابد . امکان ارسال رایگان فرش در این فروشگاه از خدماتی است که در راستای جلب اعتماد خریداران در کنار ایجاد نحوه خرید برای آنان در نظر گرفته شده است .

برگشت به بالا