خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته طرح ثریا

موجود نیست
فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته طرح ثریا
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته طرح ثریا فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته طرح ثریا فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته طرح ثریا فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته طرح ثریا فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته طرح ثریا فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته طرح ثریا فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته طرح ثریا فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته طرح ثریا فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته طرح ثریا فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته طرح ثریا فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته طرح ثریا فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته طرح ثریا فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته طرح ثریا

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1000 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
ارتفاع نخ خاب :
7±1
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
421-424-427
وضعيت موجودی
موجود نیست
ابعاد :
رنگبندی :
4,200,000 تومان 
 

امروزه بحث انتخاب فرش با زیبایی چشم گیر و ظرافت بالا در میان خریداران بسیار از اهمیت برخوردار می باشد لذا به همین علت افراد برای پوشش منازل خود که به نوعی زینت بخشیدن به آن می باشد به دنبال خرید فرش ماشینی گل برجسته کاشان با تراکم 3600 هستند که هم زیبایی منحصر به فردی را به سبب نقش برجسته بودن برای فرش به همراه میاورد ، هم به سبب تعداد بالای تراکم و شانه فرش ظرافت و ریز نقشی را در محصولات پدید می آورد . در معرفی یکی از نمونه فرش های تولیدی در کاشان با این خصوصیات می توان فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته طرح ثریا از تولیدات فروشگاه کاسیان فرش را بیان نمود که با طیف رنگی بسیار جذاب توانسته در کنار زیبایی و ظرافت نظر خریداران را به خود جلب نماید . در بیان رنگ بندی به کار رفته در این محصول می توان فرش کرم حاشیه گلبهی ، طوسی و نسکافه ایی را بیان نمود .
ویژگی فرش 1000 شانه گل برجسته کاشان
در بیان مشخصات فرش 1000 شانه گل برجسته کاشان تولیدی فروشگاه کاسیان فرش می توان بافت فرش با تراکم 3600 را ببان نمود که در جهت افزایش استحکام فرش به کار گرفته می شود و در کنار تعداد شانه نمایش ظرافت و ریز بافتی فرش را که به نام فرش دستبافت گونه معرفی می گردد را بر عهده دارد . استفاده از طیف 8 رنگ واقعی در کنار ارتفاع نخ خاب حدود 7 میلی در جهت نمایش هر چه زیباتر این محصول به کار گرفته شده است . در بیان سایر مشخصات فرش گل برجسته کاشان در این فروشگاه می توان استفاده از الیاف هایبالک و آکریلیک هیت ست شده را مطرح نمود که طی فرآیند حرارتی که در پایان بافت فرش در قسمت آهار به آن داده می شود الیاف هایبالک به دلیل خاصیت جمع شوندگی ، جمع شده و الیاف آکریلیک به سبب مقاومتی که دارا می باشد به همان صورت باقی مانده و به صورت برجسته نمایش داده می شود . استفاده از این نوع الیافات در تولید فرش در کنار استفاده از دستگاه وندویل بلژیک برای بافت که از پیشرفته ترین محصولات تولید فرش می باشد را می توان از عوامل مورد بررسی در بحث کیفی فرش مطرح نمود .  

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش ماشینی گل برجسته کاشان با تراکم 3600
برای خرید فرش ماشینی گل برجسته کاشان با تراکم 3600 به عنوان یک فرش دستبافتگونه مورد بافت با تعداد شانه برابر با 1000 می توانید از فروشگاه کاسیان فرش دیدن نموده و بر اساس نوع دکوراسیون و هارمونی رنگ آن و کمک از مشاورین و راهنمایان در این فروشگاه به انتخابی مناسب برای منازل خود به عنوان یک فرش با ظرافت بالا دست یابید . این فروشگاه در راستای تهیه ی این محصول برای خریداران امکان خرید اینترنتی این محصول را در کنار خرید حضوری در نظر گرفته است تا هر خریدار از از نقطه از جهان امکان دسترسی به محصولات با کیفیت در عین برخورداری از قیمت مناسب به سبب عرضه بدون وجود واسطه دست یابند .

برگشت به بالا