خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته طرح نیلوفر

موجود نیست
فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته طرح نیلوفر
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته طرح نیلوفر فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته طرح نیلوفر فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته طرح نیلوفر فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته طرح نیلوفر فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته طرح نیلوفر فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته طرح نیلوفر فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته طرح نیلوفر فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته طرح نیلوفر فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته طرح نیلوفر فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته طرح نیلوفر فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته طرح نیلوفر

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1000 شانه
تراکم :
3600
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
ارتفاع نخ خاب :
7±1
تراکم پود در متر :
3600
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
363-364-367-368
وضعيت موجودی
موجود نیست
ابعاد :
رنگبندی :
4,200,000 تومان 
 

یکی از جدیدترین تکنیک های تولید فرش ماشینی که از استقبال خوبی نیز برخوردار گشته است و تقاضای بازار و خریداران را به سمت خود معطوف ساخته را می توان تولید فرش برجسته کاشان 1000 شانه بیان نمود که در فروشگاه کاسیان فرش یکی از فعالان در زمینه تولید و عرضه آن توانسته در طرح و رنگ بندی متناسب با هر نوع دکوراسیون به این نیاز در جامعه به خوبی پاسخ دهد . فرش ماشینی 1000 شانه گل برجسته طرح نیلوفر یکی از نمونه طرح های فرش برجسته کاشان در این فروشگاه می باشد که با چهار رنگ زمینه ایی شامل فرش کرم ، یاسی ، طوسی و نسکافه ایی با قابلیت هماهنگی با هر نوع دکوراسیون از جمله دکوراسیون های مدرن و سنتی را به همراه دارد .
خصوصیات فرش برجسته کاشان
در بیان خصوصیات فرش کاشان در وهله اول می توان استفاده از طرح و نقشه مختص به هنرمندان و طراحان کاشانی را بیان نمود که توانسته فرش ماشینی کاشان را باب میل همگان نماید . در کنار طرح آن خصوصیات تولید این فرش به سبب کیفیت و استفاده از مناسب ترین قیمت در ارائه به سبب بحث رقابت در اثر تعدد کارخانجات فرش بافی کاشان را می توان از علل بالای تقاضای خرید فرش از این شهر فرش بیان نمود . در بیان ویژگی فرش برجسته کاشان تولید شده در فروشگاه کاسیان فرش می توان در ابتدا به تعداد شانه برابر با 1000 و تراکم 3600 به همراه طیف 8 رنگ در شکل هندسی مستطیل در ابعاد استاندراد فرش اشاره نمود و در وهله بعد نوع جنس الیاف بافت فرش که برابر با الیاف آکریلیک و پنبه به همراه الیاف هایبالک جهت نقش برجستگی فرش می شود و یک فرش هایبالک را به خریداران عرضه می نماید، اشاره نمود که تنها مورد بافت توسط دستگاه های به روز و پیشرفته می باشد .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش برجسته کاشان | 1000 شانه
برای مشاهده انواع طرح فرش با رنگ بندی متناسب با دکوراسیون های منازل خود می توانید از فرش برجسته کاشان در فروشگاه کاسیان فرش به صورت مراجعه به وب سایت آنلاین فرش کاسیان دست یابید و با دقت و مقایسه و هم چنین مشاوره از تیم کارشناسی این مجموعه انتخابی دقیق را برای خود رقم بزنید . خدمات این فروشگاه تنها مضمون به بحث مشاوره و پشتیابانی برای خریداران نمی باشد و می توان تضمین کیفیت فرش به همراه تضمین قیمت با ارسال رایگان فرش را از خدمات دیگر این فروشگاه در راستای جلب رضایت خریداران بیان نمود . 

برگشت به بالا