خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش 1000 شانه 8 رنگ گل برجسته متالیک

فرش 1000 شانه 8 رنگ گل برجسته متالیک
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 1000 شانه 8 رنگ گل برجسته متالیک فرش 1000 شانه 8 رنگ گل برجسته متالیک فرش 1000 شانه 8 رنگ گل برجسته متالیک فرش 1000 شانه 8 رنگ گل برجسته متالیک

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1000 شانه
تراکم :
3000
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1000000
ارتفاع نخ خاب :
8±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3000
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
shar1000b01
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
4,200,000 تومان 
 

فروش جدید ترین فرش ماشینی 1000 شانه اصل

فروشگاه اینترنتی فرش واگره کاشان، تولید کننده مستقیم فرش ماشینی درجه یک می باشد. خرید فرش گلبرجسته هزار شانه اصل باکمترین قیمت از درب کارخانه صورت می گیرد و به دلیل اینکه قیمت فرش های فروشگاه آنلاین فرش واگره کاشان از همه جا کمتر می باشد، تولید بدون واسطه فرش ماشینی است. خرید جدید ترین مدل فرش 1000 شانه 8 رنگ گلبرجسته متالیک از فرش واگره کاشان یکی از بهترین انتخاب ها می باشد. فرش برجسته متالیک از زیبایی خاص و منحصر به فردی برخوردار است به طوری که این فرش ماشینی با رنگ زمینه نسبتا تیره ای می باشد و همین باعث شده تا دیگر رنگ های بکار رفته شده در نقش و نگار این فرش بیشتر نمایان و دیده شود. خرید آنلاین فرش هزار شانه کاشان یکی از روش های آسان برای خرید فرش ماشینی می باشد که بدون صرف هزینه و اتلاف وقت در هر زمان مشتریان می توانند از فروشگاه اینترنتی فرش واگره دیدن نمایند و فرش ماشینی درجه یک را به راحتی به صورت آنلاین خریداری کنند.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خدمات پس از فروش فرش ماشینی کاشان

فرش 1000 شانه برجسته کاشان از دسته فرش های پر فروش، مجموعه فرش ماشینی واگره می باشد. قالی های ماشینی موجود در فروشگاه اینترنتی فرش واگره کاشان بسیار متنوع و با رنگبندی های زیادی تولید و به فروش می رسند. فرش 1000 شانه خوب، فرشی است که فروشنده آن فرش ماشینی محصول خود را از همه لحاظ ضمانت بکند. فروشگاه اینترنتی واگره کاشان برای عرضه مستقیم قالی هزار شانه ماشینی درجه یک از درب کارخانه اقداماتی از قبییل ارسال رایگان فرش ماشینی درجه یک لوکس کاشان به همراه گارانتی معتبر در نظر گرفته است.

برگشت به بالا