خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش 1000 شانه 8 رنگ گل برجسته مدل افشان

فرش 1000 شانه 8 رنگ گل برجسته مدل افشان
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 1000 شانه 8 رنگ گل برجسته مدل افشان فرش 1000 شانه 8 رنگ گل برجسته مدل افشان فرش 1000 شانه 8 رنگ گل برجسته مدل افشان فرش 1000 شانه 8 رنگ گل برجسته مدل افشان

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1000 شانه
تراکم :
3000
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1000000
ارتفاع نخ خاب :
8±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3000
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
shar1000b03
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
4,200,000 تومان 
 

خرید اینترنتی فرش ماشینی 1000شانه طرح افشان با بهترین قیمت

هر تخته فرش 1000 شانه ماشینی اصل کاشان دارای یکسری ویژگی های فنی و ضد حساست بودن و... می باشد که هر یک از این ویژگی های قالی ماشینی یک پوئن مثبت برای خرید قالی درجه یک می باشد. برای خرید اینترنتی قالی ماشینی درجه یک کاشان ابتدا باید به فروشگاه اینترنتی و یا فروشگاه حضوری برای خرید فرش دقت کنید و ببینید آیا ضمانت مرجوع کالا و دیگر خدمات لازم را دارند یا خیر. در خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان می توانید در وقت خود صرفه جویی کرده و بدون وجود هیچ محدودیتی انواع مدل های فرش ماشینی دستبافتگونه را مشاهده نمائید و قیمت فرش 1000شانه ماشینی و قیمت فرش 700 شانه ماشینی، قیمت فرش 1500 شانه ماشینی در فروشگاه اینترنتی فرش واگره ارزان تر از همه جا می باشد. خرید فرش گلبرجسته درجه یک از فرش واگره کاشان، خریدی مطمئن و با کیفیت خواهد بود و ما فرش فروخته شده خود را از واگره فرش ضمانت می کنیم.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

زیبا ترین فرش های ماشینی گلبرجسته 1000 شانه کاشان

یکی دیگر از فرش های گلبرجسته با کیفیت فرش واگره، فرش ماشینی گلبرجسته مدل افشان می باشد.قیمت فرش ماشینی گلبرجسته واگره کاشان نیز نسبت به دیگر فروشگاه های فروش فرش بسیار مناسب تر و ارزان تر می باشد. برای خرید فرش خوب باید به ضمانت نامه اصالت فرش نیز توجه نمائید و فرش خوب، فرشی است که پرزدهی خیلی زیادی نداشته باشد. اگر فرش ماشینی خریداری کردید و بعد از یکماه همچنان فرش پرزدهی زیادی داشت بدانید که این فرش بی کیفیت است و اصل نمی باشد پس از کجا بفهمیم فرش ماشینی اصل است یا خیر که یکی از دلایل آن همین مورد می باشد.

برگشت به بالا