خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش 1000 شانه 8 رنگ گل برجسته مدل کلاسیک

فرش 1000 شانه 8 رنگ گل برجسته مدل کلاسیک
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 1000 شانه 8 رنگ گل برجسته مدل کلاسیک فرش 1000 شانه 8 رنگ گل برجسته مدل کلاسیک فرش 1000 شانه 8 رنگ گل برجسته مدل کلاسیک فرش 1000 شانه 8 رنگ گل برجسته مدل کلاسیک

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
1000 شانه
تراکم :
3000
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
1000000
ارتفاع نخ خاب :
8±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3000
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
shar1000b04
وضعيت موجودی
موجود است
0 تومان 
 

فرش 1000 شانه تراکم 3000 هشت رنگ

فرش 1000 شانه 8 رنگ گل برجسته مدل کلاسیک یکی از فرش های پر فروش واگره فرش می باشد. جدیدترین طرح های فرش ماشینی در فروشگاه اینترنتی فرش واگره موجود می باشد و فرش های ماشینی فرش واگره کاشان از تنوع بسیار زیادی نیز برخوردار می باشد و این قالی ماشینی درجه یک با بهترین الیاف بافته شده است. فرش گلبرجسته کاشان از دسته فرش های پرطرفدار و زیبا می باشد، فرش برجسته اغلب برای خانه های لوکس و مدرن، کاربردی می باشد که پاخور کمتری دارند. در بافت فرش نقش برجسته جاهایی از فرش که می خواهند مورد توجه بیشتری قرار بگیرد را به صورت برجسته تر از دیگر قسمت های فرش بافته اند و اطراف فرش از سطح کمتری نیز برخوردار می باشد. قیمت فرش گلبرجسته کاشان از همه جا کمتر می باشد و فرش برجسته مدل کلاسیک دارای رنگبندی متالیک نیز می باشد. مناسب ترین قیمت فرش 1000 شانه تراکم 3000 گل برجسته کاشان در این فروشگاه اینترنتی واگره فرش موجود می باشد و در صورتی که مشتریان بخواهند فرش با ابعاد و طرح دلخواه خود را داشته باشند می توانند فرش ماشینی را به صورت سفارشی، سفارش دهند. قیمت فرش هزار شانه هشت رنگ مدل کلاسیک در فرش واگره بسیار مقرون به صرفه و ارزان تر از همه جا می باشد.

 

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش قالی 1000 شانه گلبرجسته تراکم 3000 به قیمت کارخانه

فرش 1000 شانه گلبرجسته 8 رنگ مدل کلاسیک یکی از فرش هایی است که با رنگ متالیک بافته شده است. رنگ متالیک رنگی تیره می باشد و به همین دلیل رنگ های دیگری که در آن بافته می شود را به خوبی و با زیبایی چشمگیری نشان می دهد. به کار بردن رنگ متالیک در قالی ماشینی باعث شاد و سرزنده شدن قالی ماشینی می شود و خود طرح های به کار رفته شده در فرش های بافته شده با رنگ متالیک بسیار جلوه زیبا و خوبی دارد. در جایی که این مدل فرش با این رنگبندی می خواهد استفاده شود بهتر است دکور منزل را خلوت در نظر بگیرید تا آن مکان جلوه خوبی به خود بگیرد. شرکت فرش واگره کاشان با تولید فرش ماشینی درجه یک و با کیفیت فرش هزارشانه را در همه ابعاد و طرح های مختلف تولید می کند و فرش هزار شانه ماشینی تراکم 3000 با ابعاد استاندار فرش شش متری، فرش نه متری، و فرش دوازده متری موجود می باشد و فروش فرش در این مجموعه زیر قیمت بازار می باشد.

برگشت به بالا