خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش کودک طرح لی لی

فرش کودک طرح لی لی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کودک طرح لی لی فرش کودک طرح لی لی فرش کودک طرح لی لی

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100206
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
975,000 تومان 
 

فرش طرح لی لی کودک

امروزه با پیشرفت علم و همچنین مدرنیته شدن سبک زندگی مردم، خانه ها رفته رفته از خانه به آرپارتمان ها تغییر پیدا کرده است و همچنین فرش های مدرن ماشینی جای خود را با انواع فرش های دسبافت جایگذین نموده است، یکی از این فرش های مدرن ماشینی، فرش ماشینی کلاریس مدرن کودک طرح لی لی می باشد. این گلیم فرش مدرن و فانتزی دارای ویژگی های خاص و چشم گیری می باشد که مورد توجه مردم برای خرید فرش فانتزی اتاق خواب قرار گرفته است.

در گلیم فرش فانتزی 700 شانه طرح لی لی کودک به دلیل استفاده کردن از الیاف درجه یک باعث شده است تا مورد توجه بیشتری قرار گرفته شود. الیاف استفاده شده در نخ خاب فرش کلاریس کودک از پلی اوژن می باشد که باعث شده است که فرش کلاریس فانتزی از مقاومت بالایی نسبت به گرما و حرارت داشته باشد. شما می توانید از این فرش مدرن کلاریس در اتاق خواب های کودکانتان استفاده کنید زیرا پاخوری بسیار عالی دارد و همچنین دارای بافت نرم و لطیفی می باشد و کودک در هنگام راه رفتن بر روی این فرش کودکانه کاشان هیچ گونه اسیبی به کودک وارد نمی کند.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش آنلاین فرش ماشینی کودک کلاریس طرح لی لی با بهترین قیمت 

در شرکت تجاری واگره فرش سعی می شود تا فرش های کلاریس 700 شانه تراکم 2550 را با بهترین کیفیت و همچنین با بهترین قیمت ممکن به فروش برساند، همچنین در فرشگاه آنلاین فرش واگره تلاش می شود تا فرش های کودک کاشان را به گونه ای ارائه دهند که شما رضایت کامل را برای یک خرید اینترنتی فرش اتاق کودک مدرن داشته باشید. فرش های کودک کاشان که با رنگ های نامحدود بافته می شود که این ویژگی در فرش کودک ارزان باعث می شود تا نمای زیباتری به اتاق خواب کودک شما دهد و از گلیم فرش فانتزی اتاق خواب دلزده نشوید.

جدید ترین و بروز ترین قیمت ها را می توانید در فروشگاه آنلاین فرش واگره نیز مشاهده نمایید و به راحتی از خرید خود در هر مکانی که هستید لذت کافی را ببرید.

برگشت به بالا