خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی طرح خرس ها و اعداد

فرش ماشینی طرح خرس ها و اعداد
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی طرح خرس ها و اعداد فرش ماشینی طرح خرس ها و اعداد فرش ماشینی طرح خرس ها و اعداد

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100239
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
975,000 تومان 
 

فرش ماشینی طرح خرس ها و اعداد

یکی از فرش های پرطرفدار اتاق کودک، فرش ماشینی طرح خرس ها و اعداد هستند. این فرش ماشینی با کیفیت اتاق کودک 700 شانه با تراکم 2550 تولید می شوند. فرش های 700 شانه طرح خرس ها در فرش های 6 متری اتاق کودک، فرش های 9 متری اتاق کودک و فرش های 12 متری اتاق کودک بافته می شوند. فرش های اتاق کودک فروشگاه اینترنتی فرش واگره کیفیت بسیار درجه یکی دارند. فرش ماشینی 700 شانه مستطیل شکل تولید می شوند و در کارخانه فرش واگره در شکل های دیگر تولید نمی شود.

تعداد رنگ های به کار رفته در قالی های ماشینی اتاق کودک کاشان نامحدود است که در زیبایی این فرش با کیفیت تاثیر گذار بوده است. جنس نخ خاب به کار رفته در این فرش مناسب قیمت پلی اوژن هستند که کیفیت بسیار مناسبی دارند. از ویژگی های این فرش با دوام می توان قابلیت شست و شو آن اشاره کرد. فرش های ماشینی 700 شانه طرح خرس ها و اعداد قابل شست شو هستند و شما می توانید با خیال آسوده آنها را بشویید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش ماشینی 700 شانه طرح خرس ها و اعداد

فروشگاه اینترنتی فرش واگره یکی از معتبر ترین فروشگاه های اینترنتی فرش در شهر کاشان است. این فروشگاه تمامی فرش های ماشینی خود با بهترین کیفیت تولید می کند. شما مشتریان عزیز برای خرید فرش ماشینی طرح خرس ها و اعداد با بهترین قیمت می توانید با مراجعه به سایت فروشگاه اینترنتی فرش واگره، خرید اینترنتی فرش زیبا طرح خرس را داشته باشید. مشتریانی که قصد خرید عمده قالی 700 شانه اتاق کودک را دارند؛ امکان خرید عمده فرش های ماشینی اتاق کودک در فروشگاه فرش واگره امکان پذیر است. همچنین لازم به ذکر است در صورت خرید بالای 5 میلیون تومان از فروشگاه اینترنتی فرش واگره، ارسال رایگان فرش به شما تعلق میگیرد.

برگشت به بالا