خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش کودک طرح کالسکه نوزاد

فرش کودک طرح کالسکه نوزاد
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کودک طرح کالسکه نوزاد فرش کودک طرح کالسکه نوزاد فرش کودک طرح کالسکه نوزاد

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100240
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
975,000 تومان 
 

فرش ماشینی اتاق کودک طرح کالسکه نوزاد

یکی از فرش های پر استفاده در اتاق نوزاد، فرش های اتاق کودک طرح کالسکه نوزاد است. این فرش با کیفیت به دلیل طرح زیبایی که دارد طرفداران بسیار زیادی به خود جلب کرده است. کیفیت فرش طرح کالسکه درجه یک است. قالی ماشینی اتاق نوزاد 700 شانه با تراکم 2550 تولید می شود که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده که در آن رنگ های بسیار زیادی استفاده شده است.

این فرش مناسب قیمت مخصوص نوزاد در فرش های 6 متری اتاق نوزاد، فرش های 9 متری اتاق نوزاد و فرش های 12 متری اتاق نوزاد تولید و بافته می شود. فرش های 700 شانه مدل کالسکه نوزاد مستطیل شکل تولید می شوند و در شکل های دیگر تولید نمی شوند. جنس نخ خاب قالی با دوام پلی اوژن است که کیفیت بسیار مناسبی دارد. از ویژگی های این فرش مناسب قیمت کاشان می توان به ضد حساسیت بودن آن اشاره کرد. فرش ماشینی طرح کالسکه ضد حساسیت هستند و باعث حساسیت نمی شوند.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش 700 شانه طرح کالسکه نوزاد

فروشگاه اینترنتی فرش واگره تمامی محصولات خود را با بهترین کیفیت تولید می کند. شما مشتریان خرید فرش ماشینی اتاق کودک کاشان می توانید خرید اینترنتی قالی هفتصد شانه طرح کالسکه داشته باشید. مشتریانی که قصد خرید عمده فرش ماشینی 700 شانه مدل کالسکه را داشته باشند؛ امکان خرید عمده فرش اتاق کودک امکان پذیر است و شما می توانید خرید عمده داشته باشید. لازم به ذکر است در صورت خرید بالای پنج میلیون تومان از فروشگاه اینترنتی فرش واگره، ارسال رایگان فرش به شما تعلق می گیرد.

برگشت به بالا