خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش کودک پسرانه طرح فیل و بادکنک

فرش کودک پسرانه طرح فیل و بادکنک
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کودک پسرانه طرح فیل و بادکنک فرش کودک پسرانه طرح فیل و بادکنک فرش کودک پسرانه طرح فیل و بادکنک

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100254
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
975,000 تومان 
 

فرش ماشینی پسرانه طرح فیل و بادکنک

فرش های طرح فیل و بادکنک جزء فرش های پسرانه اتاق کودک هستند که کیفیت بسیار عالی دارد. فرش های پسرانه اتاق کودک 700 شانه با تراکم 2550 تولید می شوند که مقاومت بسیار زیادی دارند. این فرش های ماشینی اتاق کودک در فرش های 6 متری پسرانه، فرش های 9 متری پسرانه و فرش های 12 متری پسرانه تولید و بافته می شود. این فرش های پسرانه مخصول اتاق کودک با کیفیت هستند و از تعداد رنگ بسیار بالایی در خود برخوردار هستند.

فرش های پسرانه طرح فیل و بادکنک مستطیل شکل هستند و در شکل های دیگر تولید و بافته نمی شوند. جنس نخ خاب در قالی های هفتصد شانه اتاق کودک پلی اوژن به کار رفته است. این فرش با دوام قیمت بسیار مناسبی دارد. از ویژگی های فرش 700 شانه طرح فیل و بادکنک می توان به قابلیت شست و شو آن اشاره کرد. این فرش ماشینی اتاق کودک قابل شست و شو هست که ویژگی بسیار عالی برای فرش است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش ماشینی طرح فیل و بادکنک

فروشگاه اینترنتی فرش واگره یکی فروشگاه های تولید کننده فرش ماشینی در شهر کاشان است که تمامی فرش های ماشینی کارخانه فرش واگره با بهترین کیفیت تولید می شود. شما مشتریان عزیز برای خرید فرش پسرانه طرح فیل و بادکنک می توانید خرید اینترنتی فرش 700 شانه ماشینی پسرانه داشته باشید. لازم به توضیح است؛ مشتریانی که قصد خرید عمده فرش اتاق کودک طرح فیل و بادکنک را دارند، امکان خرید عمده فرش ماشینی پسرانه در فروشگاه اینترنتی فرش واگره امکان پذیر می باشد. لازم به ذکر است در صورت خرید بالای 5 میلیون تومان از فروشگاه اینترنتی فرش واگره، ارسال رایگان فرش به شما تعلق می گیرد.

برگشت به بالا