خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش کودک کلاریس طرح آنا

فرش کودک کلاریس طرح آنا
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کودک کلاریس طرح آنا فرش کودک کلاریس طرح آنا

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100263
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
975,000 تومان 
 

از جدیدترین فرش عروسکی کلاریس دخترانه ارائه شده در فروشگاه های فرش کاشان می توان به فرش کودک کلاریس طرح آنا اشاره نمود که از طرفداران زیادی برخوردار است. این طرح فرش کارتونی با ابعاد متنوع و قیمت مناسب را می توانید از فروشگاه واگره فرش خریداری نمایید. امکان خرید این نمونه از فرش کودک دخترانه از این مجموعه هم به صورت حضوری و هم به شکل غیر حضوری امکان پذیر می باشد.
مشخصات فرش کودک کلاریس
یکی از بهترین روش های تولید فرش های ماشینی کودک با طرح های متنوع و جذاب استفاده از روش چاپ کلاریس می باشد زیرا در تولید فرش چاپی کلاریس با استفاده از تنوع نامحدود رنگی جذابیت این فرش ها  دو چندان می گردد. به کارگیری از تراکم گره 700 عرضی و 2550 طولی که ظرافت و انسجام گره ای را به همراه دارد را نیز می توان از دیگر مشخصه های این فرش بافته شده با الیاف پلی اوژن بیان نمود.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

جدیدترین فرش عروسکی کلاریس دخترانه
فروشگاه واگره فرش ارائه دهنده تنوع بالایی از طرح های کارتونی فرش دخترانه و پسرانه می باشد که انتخاب فرش با توجه به جنسیت و سن فرزند و در نظر گرفتن علاقه مندی آن ها را به راحتی امکان پذیر کرده است. به همین منظور در راستای خرید جدیدترین فرش عروسکی کلاریس دخترانه در ابعاد متنوع تقاضا به خرید از فروشگاه واگره فرش می باشد.

برگشت به بالا