خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش کودک طرح فروزن یخ زده

فرش کودک طرح فروزن یخ زده
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کودک طرح فروزن یخ زده فرش کودک طرح فروزن یخ زده

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100264
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
975,000 تومان 
 

فرش کودک طرح فروزن یخ زده یکی از کارتون های مورد علاقه کودکان می باشد که تقاضای زیاد به سمت این کارتون منجر به قرار گیری این طرح کارتونی در چرخه تولید فرش ماشینی گشته است. این طرح فرش کودک را می توانید با ابعاد متنوع از فروشگاه واگره فرش در شهر فرش کاشان به صورت حضوری و غیر حضوری تهیه نمایید.
فرش کودک طرح فروزن یخ زده بافته شده از الیاف پلی اوژن با قابلیت شستشو، ضد حساسیت و بدون پرزدهی می باشد که یکی از بهترین نوع الیاف های سازگار با پوست حساس کودکان است. این طرح فرش برای اتاق کودک با طیف نامحدودی از رنگ ها تولید می گردد که علاوه بر بحث زیبایی ظاهری امکان انتخاب با هر تم رنگی را به همراه دارد. به کار بردن تعداد شانه 700 و تراکم 2550 نیز از دیگر ویژگی های این فرش های کودکانه می باشد که در شرکت واگره فرش با دستگاه های فرش بافی به روز به همراه تکنیک استفاده از چاپ کلاریس تولید می شود.
خرید فرش ماشینی کلاریس با طرح فروزن یخ زده در این فروشگاه با این چنین ویژگی هایی را می توانید با قیمت درب کارخانه تهیه نمایید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش ماشینی کلاریس با طرح فروزن یخ زده
فروشگاه واگره فرش امکان خرید فرش ماشینی کلاریس با طرح فروزن یخ زده را علاوه بر شکل حضوری به صورت خرید آنلاین فرش نیز امکان پذیر ساخته است تا خریداران به هر شیوه که برای آن ها مقدور می باشد بدون حضور واسطه با صرف کمترین زمان و هزینه به این محصولات با قیمت تولیدی دست یابند. ارائه گارانتی کیفیت و تضمین قیمت از مزیت های خرید از این مجموعه در شهر فرش کاشان می باشد.

برگشت به بالا