خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش نوزاد کلاریس طرح جدید

فرش نوزاد کلاریس طرح جدید
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش نوزاد کلاریس طرح جدید فرش نوزاد کلاریس طرح جدید فرش نوزاد کلاریس طرح جدید

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100265
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
975,000 تومان 
 

فروش آنلاین فرش ماشینی کلاریس اتاق کودک با متنوع ترین طرح های کارتونی و طرح های به روز و جدید در فروشگاه واگره فرش آماده عرضه به خریداران در اقصی نقاط کشور می باشد تا به راحتی امکان خرید فرش اتاق کودک از شهر فرش کاشان فراهم آید.
از مزیت های ارائه فرش های طرح عروسکی در این فروشگاه می توان به عرضه طرح های مختص برای فرش اتاق پسران، فرش طرح دخترانه و حتی فرش های اسپرت اتاق کودک به همراه فرش نوزاد کلاریس طرح جدید اشاره نمود که سبب شده تا خریداران به راحتی بتوانند بسته به جنسیت وسن کودکان خود به بهترین فرش کودکانه دست یابند.
خصوصیات فرش نوزاد کلاریس
این نمونه از طرح فرش که با طراحی شاد و جذاب مختص نوزادان تولید شده را می توانید با طیف نامحدود رنگ بندی های شاد و جذاب در این فروشگاه مشاهده نمایید. استفاده از چاپ کلاریس در این محصولات سبب گشته تا به راحتی زیبایی طرح و رنگ بندی در دل فرش نفوذ کرده و یک فرش کودک چاپی با طرح و نگاره های زیبا در اختیار خریداران قرار گیرد. استفاده از فرش خام 700 شانه تراکم 2550 برای استفاده از تکنیک چاپ کلاریس و نرمی و راحتی پاخور برای کودکان به همراه استفاده از الیاف پلی اوژن با خاصیت سازگار بون با پوست کودکان را می توان از دیگر مشخصه های این نمونه از محصولات بیان نمود که کمیفیت بالایی را برای این فرش های طرح کودک به همراه دارد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش آنلاین فرش ماشینی کلاریس اتاق کودک
در نظر گرفتن نحوه فروش آنلاین فرش ماشینی کلاریس اتاق کودک برای دسترسی به فرش نوزاد کلاریس طرح جدید علاوه بر ایجاد امکان دسترسی هموطنان در اقصی نقاط کشور به این محصولات سبب گشته تا به راحتی مقایسه و مشاهده انواع طرح و رنگ فرش صورت گیرد و با دستی باز بتوان در میان تنوع بالای مدل های فرش عروسکی به انتخاب پرداخت. همچنین در نظر گرفتن این شیوه فروش به منظور حذف واسطه و دلالان و ارائه فرش با نازل ترین قیمت به خریداران در این مجموعه مهیا گشته است.

برگشت به بالا