خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش کودک طرح لاک پشت های نینجا

فرش کودک طرح لاک پشت های نینجا
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کودک طرح لاک پشت های نینجا فرش کودک طرح لاک پشت های نینجا فرش کودک طرح لاک پشت های نینجا

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100266
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
975,000 تومان 
 

فرش کودک طرح لاک پشت های نینجا یکی از طرح های مناسب استفاده برای فرش اتاق نوجوانان و کودکان می باشد که با به روزترین تکنولوژی نوین دنیا بافته می شود. این فرش طرح کودک را با الهام گرفتن از فیلم لاکپشت های نینجا که از طرفداران زیادی برخوردار است، مورد بافت قرار می دهند.
اگر می خواهید از این طرح فرش کودکانه برای اتاق فرزندان خود استفاده کنید باید بدانید که بیشترین علاقه برای خرید این فرش متوجه پسران می باشد. این موضوع را می توان علاوه بر شخصبت های کارتونی که با روحیه فرزندان پسر سازگار است مربوط به طیف رنگ های مورد علاقه پسران دانست. اما از ویژگی ظاهری این فرش کودکانه طرح لاک‌پشت های نینجا که بگذریم باید به کیفیت و ویژگی های دیگر آن نیز برای خرید توجه داشت که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره نمود:
- الیاف بافت فرش های کودک باید به گونه ای باشد که از خاصیت ضد حساسیت برخوردار بوده و با پوست کودکان سازگار باشد. بدین منظور از الیاف مصنوعی مقاوم و ضد حساسیت پلی اوژن در بافت این محصولات استفاده می نمایند.
- استفاده از تراکم مناسب برای پاخور مطلوب برای کودکان نیز از دیگر مشخصه های این فرش های ماشینی بوده که باید مد نظر قرار گیرد. در تولید این نمونه از محصولات از فرش های 700 شانه تراکم 2550 استفاده می نمایند.
برای تهیه این نمونه از فرش های کودکانه با مشخصه های بالا می توانید به فروشگاه واگره فرش با امکان فروش آنلاین فرش کودک 700 شانه طرح لاک پشت های نینجا به خرید این محصولات دست یابید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش آنلاین فرش کودک 700 شانه طرح لاک پشت های نینجا
با در نظر گرفتن فروش آنلاین فرش کودک 700 شانه طرح لاک پشت های نینجا که صرف کمترین زمان را برای خریداران به همراه دارد به نوعی در کاهش هزینه ها نیز برای خریدار صرفه جویی به عمل می آید. این موضوع را می توان مربوط به حذف هزینه های سفر برای خرید حضوری و سایر هزینه ها دانست که قیمت مناسب فروش این فرش را به همراه دارد و در فروشگاه واگره فرش برای خریداران مهیا گشته است.

برگشت به بالا