خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش کودک طرح مسابقه ماشین ها

فرش کودک طرح مسابقه ماشین ها
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کودک طرح مسابقه ماشین ها فرش کودک طرح مسابقه ماشین ها

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100267
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
975,000 تومان 
 

فرش کودک طرح مسابقه ماشین ها بافته شده با تعداد گره عرضی 700 و تعداد گره 2550 در یک متر مربع طولی از طرح های جدید فرش اتاق کودک پسرانه می باشد که به صورت چاپ کلاریس مورد طراحی قرار گرفته است. استفاده از تکنیک چاپ کلاریس که از دسته روش های چاپ به شکل عمقی می باشد سبب می گردد تا رنگ بندی بافت به خوبی در عمق فرش نفوذ کرده و بدین جهت طرح های کودکانه به صورت چاپی زیباتر از نوع بافت باشند.
برای تولید این قالی درجه یک کودک طرح مسابقه ماشین ها از الیاف پلی اوژن استفاده می نمایند که هم از باب کیفی و هم از جهت سازگاری با پوست حساس کودکان بهترین نوع الیاف می باشد. ابعاد به کار رفته در بافت فرش کودک فوق شامل سایز فرش هایی است که در کنار این محصول ذکر گشته است و با تناسب نیاز خریدار امکان تهیه آن وجود دارد.
فروش فرش ماشینی اتاق کودک طرح ماشین با قیمت کارخانه در فروشگاه واگره فرش به منظور کوتاه شدن دست دلالان و واسطه ها در فروش مهیا گشته است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش فرش ماشینی اتاق کودک طرح ماشین با قیمت کارخانه
فروشگاه واگره فرش با شکل فروش مستقیم امکان فروش فرش ماشینی اتاق کودک طرح ماشین با قیمت کارخانه را مهیا نموده است که به راحتی با کمترین هزینه امکان خرید با کیفیت ترین نوع فرش ها پدید آِید. ارائه مشاوره در باب انتخاب فرش کودک متناسب با روحیه فرزند نیز در این مجموعه به شکل رایگان امکان پذیر می باشد.

برگشت به بالا