خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش اتاق کودک طرح باب اسفنجی

فرش اتاق کودک طرح باب اسفنجی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش اتاق کودک طرح باب اسفنجی فرش اتاق کودک طرح باب اسفنجی فرش اتاق کودک طرح باب اسفنجی

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته :
نامحدود
کیفیت :
درجه یک
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
mohc100268
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
975,000 تومان 
 

فرش اتاق کودک طرح باب اسفنجی یکی از طرح های پر فروش و پر استقبال در میان انواع فرش های ماشینی طزح عروسکی می باشد که منجر به این گشته تا از طرح های مختلف انیمیشن باب اسفنجی برای طراحی فرش های کودکانه استفاده نمایند. تصویری را که در بالا مشاهده می نمایید از جدیدترین مدل فرش 700 شانه کودک طرح باب اسفنجی کاشان می باشد که در فروشگاه اینترنتی واگره فرش در ابعاد مختلف آماده به فروش است.
از ویژگی های تولیدی این طرح فرش کودک پسرانه می توان به تراکم 2550 این فرش 700 شانه که با تعداد نامحدود رنگ بندی تولید می گردد اشاره داشت. البته نحوه بافت به صورت فرش سفید و سپس استفاده از تکنیک چاپ کلاریس در این محصولات از دیگر مشخصه های این فرش به شمار می رود که زیبایی طرح و رنگ را به همراه دارد. استفاده از نوع الیاف پلی اوژن با مقاومت بالا و سازگاری با پوست کودکان نیز از مهم ترین مشخصه های این محصولات از جنبه کیفی می باشد که در این فروشگاه برای تولیدات فرش های طرح کودک استفاده می شود.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

جدیدترین مدل فرش 700 شانه کودک طرح باب اسفنجی کاشان
امکان خرید جدیدترین مدل فرش 700 شانه کودک طرح باب اسفنجی کاشان از طرح های پسرانه در فروشگاه اینترنتی واگره فرش علاوه بر شکل آنلاین برای متقاضیان خرید فیزیکی به صورت حضوری نیز مهیا می باشد. در نظر گرفتن گارانتی کیفیت و تضمین قیمت از مزیت های خرید از فروشگاه واگره فرش می باشد که در راستای جلب رضایت مشتریان در نظر گرفته شده است.

برگشت به بالا